Sport

Still ongoing

Piłkarska strefa kibica 2017/2018
Sport

Piłkarska strefa kibica 2017/2018

Tuesday 20:30 (12 September)
Atmosphera Cafe & Restaurant, Ostrów Wielkopolski

Warsztaty Filmowe 60+ z OFFicyną
Sport

Warsztaty Filmowe 60+ z OFFicyną

Thursday 12:00 (14 September)
Kamera, Szczecin

Luźne granie w heroclixa
Sport

Luźne granie w heroclixa

Thursday 18:00 (14 September)
Smocza - Fajne Miejsce, Warsaw

Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym - 20 edycja
Sport

Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym - 20 edycja

Saturday 09:00 (16 September)
Gosir Piaseczno, Piaseczno

Zajęcia rozwojowe - grupy czwartkowe (od 0 do 4 lat)
Sport

Zajęcia rozwojowe - grupy czwartkowe (od 0 do 4 lat)

Thursday 10:00 (21 September)
Mamy Wołomin, Wołomin

Bezpłatne konsultacje prawne
Sport

Bezpłatne konsultacje prawne

Monday 17:30 (25 September)
Rodzinna Klubokawiarnia Praska, Warsaw

SKS Siatkówka dziewcząt i chłopców.
Sport

SKS Siatkówka dziewcząt i chłopców.

Thursday 16:40 (28 September)
ZSTE Skawina, Skawina

Anniversario 62 Primitivo di Manduria Reserve San Marzano https:
Sport

Anniversario 62 Primitivo di Manduria Reserve San Marzano https:

Saturday 16:00 (30 September)
Bachus - Wina, Warsaw

Ekstraklasa Kobiet Polmlek Lidzbark Warmiński
Sport

Ekstraklasa Kobiet Polmlek Lidzbark Warmiński

Saturday 17:00 (30 September)
LUKS Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński, Lidzbark Warminski

Liga Kebabożerców - Turniej w jedzeniu Kebaba na czas
Sport

Liga Kebabożerców - Turniej w jedzeniu Kebaba na czas

Sunday 12:30 (01 October)
Kebab u Alika, Mysłowice

Zajęcia artystyczne popołudniowe w SP Grudziądz-Węgrowo
Sport

Zajęcia artystyczne popołudniowe w SP Grudziądz-Węgrowo

Monday 00:00 (02 October)
Szkoła Podstawowa Grudziądz-Węgrowo, Grudziądz gmina

Nowe treningi! Tricking/Akrobatyka z Temple Of Dimensions
Sport

Nowe treningi! Tricking/Akrobatyka z Temple Of Dimensions

Monday 17:20 (02 October)
Temple of Dimensions, Zyrardow

Kurs jogi dla początkujących - październik- grudzień 2017
Sport

Kurs jogi dla początkujących - październik- grudzień 2017

Monday 18:15 (02 October)
Joga Życia, Katowice

Zajęcia pływackie dla Triathlonistów
Sport

Zajęcia pływackie dla Triathlonistów

Tuesday 06:30 (03 October)
Velocity Studio Treningowe: Triathlon/Kolarstwo/Bieg /Trening funkcjonalny, Poznan

Bachata Sensual Lady Style poziom open z Wandą Grabowską
Sport

Bachata Sensual Lady Style poziom open z Wandą Grabowską

Tuesday 18:50 (03 October)
ABRA Studio, Srodmiescie

Burn Baby Burn- Twerkout Workout w SCW
Sport

Burn Baby Burn- Twerkout Workout w SCW

Tuesday 20:00 (03 October)
Samo Centrum Wszechświata, Warsaw

Magnifico Rosso Fuoco Primitivo di Manduria
Sport

Magnifico Rosso Fuoco Primitivo di Manduria

Wednesday 08:00 (04 October)
Bachus - Wina, Warsaw

Jazda na rolkach dla dorosłych
Sport

Jazda na rolkach dla dorosłych

Thursday 21:00 (05 October)
Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach, Grodzisk

Koncerty 2017
Sport

Koncerty 2017

Friday 19:00 (06 October)
MĄKA Z WODĄ, Lublin

Rowerowo Po Dolinie Baryczy
Sport

Rowerowo Po Dolinie Baryczy

Saturday 10:00 (07 October)
Fundacja na Rzecz Ziemi Milickiej, Milicz

CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Katowice
Sport

CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Katowice

Sunday 09:30 (08 October)
Rybaczówka Nad Stawem, Katowice

ReStart - program rozwoju Twojej kariery
Sport

ReStart - program rozwoju Twojej kariery

Wednesday 17:00 (11 October)
Przestrzeń 4a, Zielona Góra

II Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów
Sport

II Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów

Wednesday 17:15 (11 October)
Katolicki Klub Szachowy Gambit, Starachowice

Przegląd nowego dokumentu czeskiego
Sport

Przegląd nowego dokumentu czeskiego

Wednesday 20:45 (11 October)
Nove Kino Wisła, Warsaw

Zaklęte w obiektach | Cykl spotkań w ramach wystawy
Sport

Zaklęte w obiektach | Cykl spotkań w ramach wystawy

Saturday 10:00 (14 October)
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, Kraków

Nauka Gry + Liga Warzone/Dropfleet
Sport

Nauka Gry + Liga Warzone/Dropfleet

Monday 16:00 (16 October)
VETO - Centrum GIER, Kraków

8 Edycja GP Młodzieżowej Ligi Biegowej o puchar Dyrektora MOSiR
Sport

8 Edycja GP Młodzieżowej Ligi Biegowej o puchar Dyrektora MOSiR

Wednesday 09:30 (18 October)
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Jastrzebie Zdroj

Zaczytany SMS
Sport

Zaczytany SMS

Thursday 08:00 (19 October)
Szkoła Mistrzostwa Sportowego Kraków, Kraków

Kinematograf - Klub Filmowy - karnet na cały rok 10 PLN
Sport

Kinematograf - Klub Filmowy - karnet na cały rok 10 PLN

Thursday 19:00 (19 October)
Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu, Stary Sacz

Magiczna Noc w Nowej Czytelni - Wielkie Otwarcie 19.10.2017
Sport

Magiczna Noc w Nowej Czytelni - Wielkie Otwarcie 19.10.2017

Thursday 20:00 (19 October)
Nowa Czytelnia, Poznan

Warszawa Ochota - bezpłatne zajęcia pokazowe
Sport

Warszawa Ochota - bezpłatne zajęcia pokazowe

Friday 16:10 (20 October)
Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Grzegorza Piramowicza w Warszawie, Warsaw

CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Poznań
Sport

CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Poznań

Saturday 09:30 (21 October)
Jezioro Rusałka, Poznan

Muzyka Żyje w Wół i spółka x soboty
Sport

Muzyka Żyje w Wół i spółka x soboty

Saturday 21:00 (21 October)
Wół i spółka, Lebork

Ogólnopolski Festiwal Rzemiosła Aktorskiego - Aktor /Rawicz 2017
Sport

Ogólnopolski Festiwal Rzemiosła Aktorskiego - Aktor /Rawicz 2017

Sunday 17:00 (22 October)
Dom Kultury w Rawiczu, Rawicz

Grupowe Treningi Pływania dla Dorosłych
Sport

Grupowe Treningi Pływania dla Dorosłych

Tuesday 20:00 (24 October)
CSR WUM, Ochota

Bilardowa środa
Sport

Bilardowa środa

Wednesday 10:00 (25 October)
Masters Bowling & Bilard, Lublin

Konkurs fotograficzny 'Twierdza Boyen - Kwiatek do Lufy' 2017
Sport

Konkurs fotograficzny "Twierdza Boyen - Kwiatek do Lufy" 2017

Monday 14:00 (30 October)
Twierdza Boyen Giżycko, Gizycko

Turniej SW: Przeznaczenie Sezon 2 Rankingowy /Każdy Poniedziałek
Sport

Turniej SW: Przeznaczenie Sezon 2 Rankingowy /Każdy Poniedziałek

Monday 17:00 (30 October)
Sklep Bolter, Wroclaw