Sport

Still ongoing

Turnieje Tenisa - powiat bytowski 2017 rok
Sport

Turnieje Tenisa - powiat bytowski 2017 rok

Saturday 11:00 (24 June)
tenisbytow.pl, Bytów

Apel o pomoc
Sport

Apel o pomoc

Wednesday 08:00 (30 August)
Gminny Ośrodek Kultury w Potęgowie, Potegowo

Wrześniowy Nabór - Sopockiego Klubu Kendo
Sport

Wrześniowy Nabór - Sopockiego Klubu Kendo

Monday 18:30 (04 September)
Sopockie Autonomiczne Liceum, Sopot

Włocławek - Nowy nabór MMA Grappling - Integral Vovinam
Sport

Włocławek - Nowy nabór MMA Grappling - Integral Vovinam

Tuesday 16:45 (05 September)
Fitness Klub Od-Nova, Włocławek

Nowa grupa początkująca Kendo
Sport

Nowa grupa początkująca Kendo

Tuesday 19:00 (05 September)
Furōkan Kendo, Gdansk

Budżet Młodego Obywatela
Sport

Budżet Młodego Obywatela

Friday 10:00 (08 September)
Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży SZANSA, Głogow

Termobud Liga Piłkarskich Amatorów OKF - faza play-off
Sport

Termobud Liga Piłkarskich Amatorów OKF - faza play-off

Friday 18:00 (08 September)
Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach, Łapy

Zumba - Nowa Grupa
Sport

Zumba - Nowa Grupa

Friday 19:00 (08 September)
Z-Dance, Gdansk

Obóz wspinaczkowy - Kalymnos
Sport

Obóz wspinaczkowy - Kalymnos

Saturday 15:00 (09 September)
Szkoła wspinania Ósemka, Kobylany

Odkrywamy świat - bliskie i dalekie zwiedzanie
Sport

Odkrywamy świat - bliskie i dalekie zwiedzanie

Sunday 09:00 (10 September)
Travel City, Warsaw

Animatorzy kultury - studia w Cieszynie (I i II stopnia)
Sport

Animatorzy kultury - studia w Cieszynie (I i II stopnia)

Sunday 13:00 (10 September)
Uniwersytet Śląski WEiNoE w Cieszynie, Cieszyn

Miejsce odpoczynku nie tylko dla rowerzystów
Sport

Miejsce odpoczynku nie tylko dla rowerzystów

Sunday 13:00 (10 September)
Darłowo, Poland, Darłowo

Invictus Bjj Leszno Nabór! BJJ, BJJ kids, MMA begginer!
Sport

Invictus Bjj Leszno Nabór! BJJ, BJJ kids, MMA begginer!

Sunday 23:00 (10 September)
Invictus BJJ Leszno, Leszno

Młodzieżowy Budżet Obywatelski
Sport

Młodzieżowy Budżet Obywatelski

Monday 08:00 (11 September)
Szkoła Podstawowa nr 19 w Sosnowcu im. Marii Skłodowskiej-Curie, Sosnowiec

Kick Boxing/K1 Nowy Nabór!
Sport

Kick Boxing/K1 Nowy Nabór!

Monday 11:00 (11 September)
Opalenica Fight Club - Klub Sportów Walki, Opalenica

Pachanga z Rafałem Krakowiakiem - 4 zajęcia!
Sport

Pachanga z Rafałem Krakowiakiem - 4 zajęcia!

Monday 18:15 (11 September)
Latin Groove, Warsaw

Szalony Wtorek
Sport

Szalony Wtorek

Tuesday 11:00 (12 September)
Da Grasso Opoczno, Opoczno

Krav Maga KIDS DZIAŁDOWO Sezon 2017/2018
Sport

Krav Maga KIDS DZIAŁDOWO Sezon 2017/2018

Tuesday 18:00 (12 September)
MDK Działdowo, Działdowo

Wrześniowy nabór- Muay Thai/K1/Boks
Sport

Wrześniowy nabór- Muay Thai/K1/Boks

Tuesday 19:30 (12 September)
Mercure Mrągowo Resort&Spa, Mragowo

Szalone Środy
Sport

Szalone Środy

Wednesday 11:00 (13 September)
Da Grasso Piotrków ul. Daniłowskiego 5/7, Piotrków Trybunalski

Zumba Fitness Strzelno
Sport

Zumba Fitness Strzelno

Wednesday 19:00 (13 September)
Strzelno, Poland, Strzelno

Zapisy SEZON 2017/2018
Sport

Zapisy SEZON 2017/2018

Thursday 08:00 (14 September)
Środa Wielkopolska gmina, Poland, Środa Wielkopolska gmina

Bezpłatne Konsultacje Księgowe w 2+1
Sport

Bezpłatne Konsultacje Księgowe w 2+1

Thursday 08:30 (14 September)
2+1 Biuro Rachunkowe, Gdansk

Nabór do Śremskiego Klubu KARATE Do Shotokan
Sport

Nabór do Śremskiego Klubu KARATE Do Shotokan

Thursday 09:00 (14 September)
Srem, Poland, Srem

WITAJ Szkoło! Warsztaty Szycia!
Sport

WITAJ Szkoło! Warsztaty Szycia!

Thursday 17:00 (14 September)
Craftoholic SHOP Gdańsk, Gdansk

Wrocław - xRunners trening OCR level HARD i Medium
Sport

Wrocław - xRunners trening OCR level HARD i Medium

Thursday 18:00 (14 September)
CrossBox Morskie Oko, Wroclaw

Wyjazd autokarem z Wrocławia do Chorwacji - 10 dni
Sport

Wyjazd autokarem z Wrocławia do Chorwacji - 10 dni

Friday 18:00 (15 September)
Kempingi Europy, Wroclaw

Oddaj swój głos - wyspa lemurów w łódzkim ZOO!
Sport

Oddaj swój głos - wyspa lemurów w łódzkim ZOO!

Saturday 00:00 (16 September)
ZOO Łódź, Łódź

Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym - 20 edycja
Sport

Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym - 20 edycja

Saturday 09:00 (16 September)
Gosir Piaseczno, Piaseczno

Aktywne Bałkany, foto safari!
Sport

Aktywne Bałkany, foto safari!

Saturday 12:00 (16 September)
Pociąg na Bałkany, Łódź

Magnifico Rosso Fuoco Primitivo di Manduria Promocja wina
Sport

Magnifico Rosso Fuoco Primitivo di Manduria Promocja wina

Saturday 18:00 (16 September)
Bachus - Wina, Warsaw

Uczcijmy Andrzeja Wajdę nazywając jego imieniem ulicę
Sport

Uczcijmy Andrzeja Wajdę nazywając jego imieniem ulicę

Sunday 08:00 (17 September)
Gdynia Plac Grunwaldzki, Gdynia

Milówka 2017 - Wyjazd Integracyjny Filozofii
Sport

Milówka 2017 - Wyjazd Integracyjny Filozofii

Sunday 11:00 (17 September)
Milówka, Poland, Milówka

ZACHUSTOWANE ZABRZE ZAPRASZA - PIKNIK - POŻEGNANIE LATA
Sport

ZACHUSTOWANE ZABRZE ZAPRASZA - PIKNIK - POŻEGNANIE LATA

Sunday 11:00 (17 September)
Park im. Poległych Bohaterów, Zabrze

Zajęcia pokazowe z tenisa dla dzieci / Zapisz się już dziś!
Sport

Zajęcia pokazowe z tenisa dla dzieci / Zapisz się już dziś!

Sunday 14:00 (17 September)
Globallsport, Poznan

Skatepark Jar Wilanowska w Gdańskim Budżecie Obywatelskim
Sport

Skatepark Jar Wilanowska w Gdańskim Budżecie Obywatelskim

Monday 00:00 (18 September)
Jar Wilanowski, Gdansk

Intensywny Kurs Instruktora Fitness
Sport

Intensywny Kurs Instruktora Fitness

Monday 09:00 (18 September)
Warszawska Akademia Sportu, Warsaw

'Agility Masters' W LUBLINIE
Sport

"Agility Masters" W LUBLINIE

Monday 10:00 (18 September)
Ośrodek "Marynka", Cyców

Kurs instruktora jazdy konnej
Sport

Kurs instruktora jazdy konnej

Monday 10:00 (18 September)
Stadnina Koni Ferensteinów, Gałkowo

Aperto aere - plener rysunkowo akwarelowy
Sport

Aperto aere - plener rysunkowo akwarelowy

Monday 10:00 (18 September)
Centrum Kultury Raszyn, Raszyn