Sport

This Weekend

Śladami Morawców
Sport

Śladami Morawców

Friday 18:00 (22 September)
Prudnik, Poland, Prudnik

Piątkowe amatorskie granie o skrzynkę vol.III PFS Kat.C
Sport

Piątkowe amatorskie granie o skrzynkę vol.III PFS Kat.C

Friday 18:00 (22 September)
Alizka Squash&Fitness Club, Krzeszowice

Nikola Warda & Marcin Gołda na żywo
Sport

Nikola Warda & Marcin Gołda na żywo

Friday 19:00 (22 September)
Sinet Klub, Legnica

Wyprawa na dorsze z Darłówka kutrem Złota Rybka
Sport

Wyprawa na dorsze z Darłówka kutrem Złota Rybka

Friday 19:30 (22 September)
Wędkarstwo Morskie Gniezno, Gniezno

Siatkówka
Sport

Siatkówka

Friday 20:00 (22 September)
Sołectwo Banino, Banino

XII MTB Gdynia Maraton
Sport

XII MTB Gdynia Maraton

Saturday 00:00 (23 September)
Gdyńskie Centrum Sportu, Gdynia

MTG Turnieje prerelease Ixalan - Strefa Gry Bielsko
Sport

MTG Turnieje prerelease Ixalan - Strefa Gry Bielsko

Saturday 00:01 (23 September)
Strefa Gry, Bielsko-Biała

Wyścig kajakowy 'Mosty Warszawy'
Sport

Wyścig kajakowy "Mosty Warszawy"

Saturday 02:00 (23 September)
Fundacja Promocji Rekreacji KiM, Łomianki

Bieszczady 6 DNI (Sandomierz Łańcut Sanok Lesko Kozłówka Na
Sport

Bieszczady 6 DNI (Sandomierz Łańcut Sanok Lesko Kozłówka Na

Saturday 06:00 (23 September)
Biuro Podróży Gosia Travel, Bydgoszcz

Memoriał im. Romka po raz 22
Sport

Memoriał im. Romka po raz 22

Saturday 07:00 (23 September)
PZW Koło "Miejskie" Brodnica, Brodnica

Kanclerz Leśne Run #Jesień 23.09.2017
Sport

Kanclerz Leśne Run #Jesień 23.09.2017

Saturday 07:00 (23 September)
Leśne Run, Zabrze

Impreza charytatywna Kilometry Pomocy
Sport

Impreza charytatywna Kilometry Pomocy

Saturday 08:00 (23 September)
CRS Ukiel Olsztyn, Olsztyn

VII Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu 2017
Sport

VII Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu 2017

Saturday 08:00 (23 September)
LOSIR Luboń, Lubon

IV Zawody w Ratownictwie w Ramach KPP Golina-Witaszyce 2017
Sport

IV Zawody w Ratownictwie w Ramach KPP Golina-Witaszyce 2017

Saturday 08:00 (23 September)
OSP Golina, Golina

Turniej badmintona - Badmintomania! Cup 23.09.2017
Sport

Turniej badmintona - Badmintomania! Cup 23.09.2017

Saturday 08:15 (23 September)
Hala UW Na Banacha, Ochota

XI Rajd po Koronę
Sport

XI Rajd po Koronę

Saturday 08:30 (23 September)
Klub Turystyki Aktywnej PTTK PASAT Końskie, Konskie

Mistrzowska Polski Geodetów w Tenisie Stołowym Kazimierza Wielka
Sport

Mistrzowska Polski Geodetów w Tenisie Stołowym Kazimierza Wielka

Saturday 09:00 (23 September)
HALA - Kazimierski Ośrodek Sportowy, Kazimierza Wielka

23.09.2017 4nano Time Attack Challenge by Seat-Racing & EkypaPN
Sport

23.09.2017 4nano Time Attack Challenge by Seat-Racing & EkypaPN

Saturday 09:00 (23 September)
Miedziana Góra Tor Kielce, Miedziana Góra

Altus-Mitsubishi Katowice Competition
Sport

Altus-Mitsubishi Katowice Competition

Saturday 09:00 (23 September)
Squash Altus, Katowice

Międzynarodowy Klubowy Turniej Rugby na Wózkach Mazovia Cup 2017
Sport

Międzynarodowy Klubowy Turniej Rugby na Wózkach Mazovia Cup 2017

Saturday 09:00 (23 September)
Arena Legionowo, Legionowo

Szkolenie BAX (bodyART xtreme) Wrocław
Sport

Szkolenie BAX (bodyART xtreme) Wrocław

Saturday 09:00 (23 September)
Wroclaw, Poland, Wroclaw

Powiatowy Cykl Turniejów Tenisa Stołowego
Sport

Powiatowy Cykl Turniejów Tenisa Stołowego

Saturday 09:00 (23 September)
Hala sportowa w Dębem Wielkim, Debe Wielkie

Doskonalenie techniki jazdy na ścieżkach enduro.
Sport

Doskonalenie techniki jazdy na ścieżkach enduro.

Saturday 09:00 (23 September)
Enduro Trails - Bielsko-Biała, Bielsko-Biała

Szkolenie strzeleckie - Pistolet Podstawowy
Sport

Szkolenie strzeleckie - Pistolet Podstawowy

Saturday 09:00 (23 September)
Strzelnica CEL, Paprotnia

Pobiedziska Adventure Trip 2017
Sport

Pobiedziska Adventure Trip 2017

Saturday 09:00 (23 September)
Pobiedziska, Poland, Pobiedziska

Warsztaty - noszenie broni palnej w ukryciu oraz jej użycie
Sport

Warsztaty - noszenie broni palnej w ukryciu oraz jej użycie

Saturday 09:00 (23 September)
Pawłow, Poland, Pawłow

II Avalon Extreme Racing Cup
Sport

II Avalon Extreme Racing Cup

Saturday 09:00 (23 September)
Tor Łódź, Stryków gmina

Kurs instruktora kulturystyki z Mistrzem Polski 2015
Sport

Kurs instruktora kulturystyki z Mistrzem Polski 2015

Saturday 09:00 (23 September)
Fitness Club Athletic, Olsztyn

Rajd Energetyków 'Pokrzywna 2017'
Sport

Rajd Energetyków "Pokrzywna 2017"

Saturday 09:00 (23 September)
Kryta Pływalnia MOSiR Kędzierzyn-Koźle, Kedzierzyn-Kozle

Święto Lasu
Sport

Święto Lasu

Saturday 09:00 (23 September)
Stadion Syrena, Zary

XXVII Memoriał Szachowy Jana Gietki
Sport

XXVII Memoriał Szachowy Jana Gietki

Saturday 09:30 (23 September)
Rudnik nad Sanem, Poland, Rudnik nad Sanem

Turniej Amatorów PAB
Sport

Turniej Amatorów PAB

Saturday 09:30 (23 September)
Gwda Wielka, Poland, Gwda Wielka

Warsztat coachingowy- zrób pierwszy krok
Sport

Warsztat coachingowy- zrób pierwszy krok

Saturday 10:00 (23 September)
MamiRaj, Lubon

Skoki I Pogoń Za Lisią Kitą.
Sport

Skoki I Pogoń Za Lisią Kitą.

Saturday 10:00 (23 September)
Piotrkówek, Poland, Piotrkówek

Turniej Magic: The Gathering Ixalan Prerelease 1-4
Sport

Turniej Magic: The Gathering Ixalan Prerelease 1-4

Saturday 10:00 (23 September)
Centrum gier Pegaz, Bydgoszcz

Noraftrail jesienny-Noraftrail 26 km i Noraftrail 3 x Mogielica
Sport

Noraftrail jesienny-Noraftrail 26 km i Noraftrail 3 x Mogielica

Saturday 10:00 (23 September)
Trasy Biegowe Mogielica- serwis informacyjny, Zalesie

Przygotowanie motoryczne w sportach walki
Sport

Przygotowanie motoryczne w sportach walki

Saturday 10:00 (23 September)
Total Fitness Ochota, Ochota

Dwudniowy Rajd Nad Wisłę ...18+ ... Z Noclegiem I Herpatką Z Prądem
Sport

Dwudniowy Rajd Nad Wisłę ...18+ ... Z Noclegiem I Herpatką Z Prądem

Saturday 10:00 (23 September)
Kasztanka - Ośrodek Jeździecki w Swatach, Ryki

Amp Futbol Junior Camp Bielsko-Biała
Sport

Amp Futbol Junior Camp Bielsko-Biała

Saturday 10:00 (23 September)
Stadion Lekkoatletyczny Sprint Bielsko-Biała, Bielsko-Biała

XI Mistrzostwa Kartuz w ramach III Żeglarskiego Pucharu Kaszub
Sport

XI Mistrzostwa Kartuz w ramach III Żeglarskiego Pucharu Kaszub

Saturday 10:00 (23 September)
UKŻ Lamelka Kartuzy, Brodnica Górna