Sport

This Weekend

Slavica Kids Instructor Łódź
Sport

Slavica Kids Instructor Łódź

Sunday 11:00 (24 September)
Łódź, Poland, Łódź

Festyn Kolorów na pożegnanie lata
Sport

Festyn Kolorów na pożegnanie lata

Sunday 11:00 (24 September)
Biblioteka Lipno, Lipno

XXIII Jesienne Zawody Strzeleckie KKS Perkun
Sport

XXIII Jesienne Zawody Strzeleckie KKS Perkun

Sunday 11:00 (24 September)
KKS Perkun, Kamienna Góra

Aleja Waszyngtona – Dyżur varsavianistyczny
Sport

Aleja Waszyngtona – Dyżur varsavianistyczny

Sunday 12:00 (24 September)
Dom Spotkań z Historią, Warsaw

Europejski Tydzień Sportu
Sport

Europejski Tydzień Sportu

Sunday 12:00 (24 September)
tenis centrum as, Polanica-Zdrój

Rajd Gwieździsty Karlino 2017
Sport

Rajd Gwieździsty Karlino 2017

Sunday 12:00 (24 September)
Karlino - Gmina z Energią, Karlino

Odpust parafialny z festynem
Sport

Odpust parafialny z festynem

Sunday 12:00 (24 September)
Parafia Rzymsko-Katolicka pw św Michała Archanioła w Wirach, Wiry

Mistrzostwa Polski Bibliotekarzy i Pracowników Bibliotek
Sport

Mistrzostwa Polski Bibliotekarzy i Pracowników Bibliotek

Sunday 12:00 (24 September)
Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, Zbaszyn

ktmsklep.pl enduro race 2017 / runda 3 (finałowa!)
Sport

ktmsklep.pl enduro race 2017 / runda 3 (finałowa!)

Sunday 12:00 (24 September)
ktmsklep.pl - wszystko dla Ciebie i Twojego KTM, Olsztyn

VII Bieg na K2
Sport

VII Bieg na K2

Sunday 12:00 (24 September)
Szczecińska Gubałówka, Szczecin

UKS Olimpiakos Sosnowiec - Salos Dąbrowa Górnicza
Sport

UKS Olimpiakos Sosnowiec - Salos Dąbrowa Górnicza

Sunday 12:30 (24 September)
Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej, Sosnowiec

East Games Fireside - 3 Turniej Hearthstone w GamesUnited
Sport

East Games Fireside - 3 Turniej Hearthstone w GamesUnited

Sunday 13:00 (24 September)
Games United eSports Pub, Białystok

Grupa Azoty Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Sport

Grupa Azoty Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Sunday 13:00 (24 September)
Stadion Miejski "Jaskółcze Gniazdo" w Tarnowie, Tarnów

III Rajd Rowerowy i Piknik Rodzinny 'Dzień Bez Samochodu'.
Sport

III Rajd Rowerowy i Piknik Rodzinny "Dzień Bez Samochodu".

Sunday 13:00 (24 September)
Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Ostrołęce, Ostrołeka

Książka o Liceum Plastycznym w Supraślu
Sport

Książka o Liceum Plastycznym w Supraślu

Sunday 14:00 (24 September)
Suprasl, Poland, Suprasl

Rajd dla Hospicjum - rowerowe wydarzenie charytatywne
Sport

Rajd dla Hospicjum - rowerowe wydarzenie charytatywne

Sunday 14:00 (24 September)
Przeworsk, Poland, Przeworsk

Droga Na Ostrołękę - Koncert
Sport

Droga Na Ostrołękę - Koncert

Sunday 14:00 (24 September)
Miasto Ostrołęka, Ostrołeka

Mecz futbolu amerykańskiego - juniorów Wolverines Opole J-11
Sport

Mecz futbolu amerykańskiego - juniorów Wolverines Opole J-11

Sunday 14:00 (24 September)
Centrum Sportu Opole, Opole

Dziecięca Liga FC Wrocław Academy rocznik 2009
Sport

Dziecięca Liga FC Wrocław Academy rocznik 2009

Sunday 14:00 (24 September)
FC WROCŁAW Academy, Wroclaw

U-15 Mazur Karczew - Młode Orły Halinów
Sport

U-15 Mazur Karczew - Młode Orły Halinów

Sunday 14:00 (24 September)
LKS Mazur Karczew, Karczew

Prezentacja zespołu w Galerii Warmińskiej!
Sport

Prezentacja zespołu w Galerii Warmińskiej!

Sunday 15:00 (24 September)
Galeria Warmińska, Olsztyn

Turniej Darta w Warce
Sport

Turniej Darta w Warce

Sunday 15:00 (24 September)
Piwiarnia Warka Nysa, Nysa

Padwa - Handbalove Busko
Sport

Padwa - Handbalove Busko

Sunday 15:00 (24 September)
OSiR Zamość, Zamosc

Żurawianka Żurawica vs. Cresovia Kalników
Sport

Żurawianka Żurawica vs. Cresovia Kalników

Sunday 15:00 (24 September)
Zurawica, Poland, Zurawica

KS Futsal Oborniki - KS Futsal Leszno / 1 kolejka 1.Ligi Futsalu
Sport

KS Futsal Oborniki - KS Futsal Leszno / 1 kolejka 1.Ligi Futsalu

Sunday 16:00 (24 September)
Gimnazjum nr 1 z oddziałami integracyjnymi, Oborniki

Święto Plonów - Kolovrat
Sport

Święto Plonów - Kolovrat

Sunday 16:00 (24 September)
Łódź, Poland, Łódź

Mecz o Mistrzostwo Klasy B Góral Istebna - Spójnia Górki Wielkie
Sport

Mecz o Mistrzostwo Klasy B Góral Istebna - Spójnia Górki Wielkie

Sunday 16:00 (24 September)
Istebna, Poland, Istebna

Walka o Awans! Victoria 1918 Jaworzno - Tempo Białka
Sport

Walka o Awans! Victoria 1918 Jaworzno - Tempo Białka

Sunday 16:00 (24 September)
Victoria 1918 Jaworzno, Jaworzno

Derby o Brąz! Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
Sport

Derby o Brąz! Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów

Sunday 16:00 (24 September)
Falubaz Zielona Góra, Zielona Góra

Rotuz Bronów vs Iskra Rybarzowice
Sport

Rotuz Bronów vs Iskra Rybarzowice

Sunday 16:00 (24 September)
Bronów, Poland, Bronów

Trening samochodowy 2h [pomiar czasu]
Sport

Trening samochodowy 2h [pomiar czasu]

Sunday 16:30 (24 September)
Tor Łódź, Stryków gmina

6 oraz 7 runda Ligi kartingowej Canpol Racing SWS Sprint Cup
Sport

6 oraz 7 runda Ligi kartingowej Canpol Racing SWS Sprint Cup

Sunday 17:00 (24 September)
Canpol Racing, Człuchow

FK Odra Opole - KU AZS UMCS Lublin
Sport

FK Odra Opole - KU AZS UMCS Lublin

Sunday 17:00 (24 September)
Hala Widowiskowo Sportowa Opole, Opole

Match of the Week: PGE VIVE Kielce - THW Kiel
Sport

Match of the Week: PGE VIVE Kielce - THW Kiel

Sunday 18:30 (24 September)
Hala Legionów, Kielce

Wielki Finał DMP na #NowyOlimpijski
Sport

Wielki Finał DMP na #NowyOlimpijski

Sunday 18:45 (24 September)
Stadion Olimpijski we Wrocławiu, Wroclaw

21 x Nowy Jork / Festiwal Mediów @Niebostan
Sport

21 x Nowy Jork / Festiwal Mediów @Niebostan

Sunday 19:00 (24 September)
Niebostan, Łódź

Jagiellonia Bialystok - Legia Warszawa - transmisja
Sport

Jagiellonia Bialystok - Legia Warszawa - transmisja

Sunday 20:00 (24 September)
6-Ścian PUB Sześcian, Białystok

September

Wyjazd nad Bałtyk po JOD
Sport

Wyjazd nad Bałtyk po JOD

Monday 08:00 (25 September)
Wicie, Poland, Wicie

Eksperymenty fizyczne i chemiczne
Sport

Eksperymenty fizyczne i chemiczne

Monday 09:00 (25 September)
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Stalowej Woli, Stalowa Wola