Wroclaw events / Sport

Thursday

Polska Prosto Rowerem - spotkanie z Marcinem Korzonkiem
Sport

Polska Prosto Rowerem - spotkanie z Marcinem Korzonkiem

Thursday 18:30 (28 September)
Centrum Kultury Zamek, Wroclaw

Saturday

Bieg IT - Wrocław
Sport

Bieg IT - Wrocław

Saturday 11:00 (30 September)
Stadion Olimpijski we Wrocławiu, Wroclaw

Zapisy do sekcji Capoeira - Leśnica, Stabłowice, Pilczyce.
Sport

Zapisy do sekcji Capoeira - Leśnica, Stabłowice, Pilczyce.

Saturday 11:00 (30 September)
J&D Fitness Dance Studio, Wroclaw

Mecz ligowy: UKS Orient II Łozina- KKS Kolejarz Gliwice
Sport

Mecz ligowy: UKS Orient II Łozina- KKS Kolejarz Gliwice

Saturday 11:15 (30 September)
Niskie Łąki Stadion Polonia Wrocław, Wroclaw

Zawody Drużynowe/Hes Box Leśnica vol. 2
Sport

Zawody Drużynowe/Hes Box Leśnica vol. 2

Saturday 14:00 (30 September)
HES BOX, Wroclaw

Śląsk vs Nysa. Domowa inauguracja sezonu
Sport

Śląsk vs Nysa. Domowa inauguracja sezonu

Saturday 20:00 (30 September)
Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - Słoneczna Uczelnia, Wroclaw

October

Rekrutacja do sekcji Panthers Juniors
Sport

Rekrutacja do sekcji Panthers Juniors

Sunday 12:00 (01 October)
Stadion Olimpijski we Wrocławiu, Wroclaw

Gra miejska 'Śladami Maksa Berga'
Sport

Gra miejska "Śladami Maksa Berga"

Monday 10:00 (02 October)
Centrum Poznawcze Hali Stulecia, Wroclaw

Just Flair League Stage IV + Gastro After Party
Sport

Just Flair League Stage IV + Gastro After Party

Tuesday 13:00 (03 October)
Vertigo Jazz Club & Restaurant, Wroclaw

Szkolenie bodyART level 1 Wrocław
Sport

Szkolenie bodyART level 1 Wrocław

Friday 11:00 (06 October)
Marta Tymoszewicz Tymoszewicz.pl, Wroclaw

2 urodziny FA Szybowcowa & FA GAMES
Sport

2 urodziny FA Szybowcowa & FA GAMES

Saturday 08:00 (07 October)
Fitness Academy Szybowcowa, Wroclaw

CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Wrocław - bieg 1
Sport

CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Wrocław - bieg 1

Saturday 09:30 (07 October)
Las Osobowicki, Wroclaw

IV Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w WL
Sport

IV Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w WL

Friday 17:00 (13 October)
Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych, Wroclaw

Otwarte Mistrzostwa Polski OBI Retrieverów, Wrocław 14-15.10.17
Sport

Otwarte Mistrzostwa Polski OBI Retrieverów, Wrocław 14-15.10.17

Saturday 08:00 (14 October)
Oddziałowa Komisja Szkolenia Psów ZKwP o/Wrocław, Wroclaw

Certyfikowany kurs 'Periodyzacja w treningu siłowym'
Sport

Certyfikowany kurs "Periodyzacja w treningu siłowym"

Saturday 10:00 (14 October)
Hotel Gem, Wroclaw

Nadchodzi Północ - Bartosz Leśko na Fen 19 Kibicujemy
Sport

Nadchodzi Północ - Bartosz Leśko na Fen 19 Kibicujemy

Saturday 17:00 (14 October)
Hala „Orbita”, Wroclaw

Egipt - Safari Wrakowe Północn
Sport

Egipt - Safari Wrakowe Północn

Thursday 17:00 (26 October)
Centrum Nurkowe MDT, Wroclaw

Kuba- nie taka rajska wyspa - spotkanie z Jakubem Rybickim
Sport

Kuba- nie taka rajska wyspa - spotkanie z Jakubem Rybickim

Thursday 18:30 (26 October)
Centrum Kultury Zamek, Wroclaw

November

Bitwa na Taniec IX edycja
Sport

Bitwa na Taniec IX edycja

Saturday 08:00 (18 November)
Magnolia Park, Wroclaw

December

Szkolenie bodyART level 1 Wrocław
Sport

Szkolenie bodyART level 1 Wrocław

Friday 10:00 (01 December)
Marta Tymoszewicz Tymoszewicz.pl, Wroclaw

Debiuty w Trójboju Siłowym Klasycznym 2-3 Grudnia 2017 Wrocław
Sport

Debiuty w Trójboju Siłowym Klasycznym 2-3 Grudnia 2017 Wrocław

Saturday 08:00 (02 December)
Strength Coach Performance, Wroclaw

Hardy Wars - Ogólnopolskie zawody CrossFit/Open
Sport

Hardy Wars - Ogólnopolskie zawody CrossFit/Open

Saturday 09:00 (02 December)
Hardy CrossFit, Wroclaw

February 2018

Mistrzostwa Politechniki w szkalowaniu Gasparda Monge'a.
Sport

Mistrzostwa Politechniki w szkalowaniu Gasparda Monge'a.

Monday 22:00 (05 February)
Wrocław University of Science and Technology, Wroclaw