26. Ogólnopolskie Spotkanie z Muzyką Dawną

26. Ogólnopolskie Spotkanie z Muzyką Dawną


When?

Start time: Monday 12:00 (02 July)
End time: Sunday 12:00 (08 July)

About

Drodzy Sympatycy Muzyki Dawnej!

Przed nami wyjątkowa, już 26 edycja Ogólnopolskich Spotkań z Muzyką Dawną. Serdecznie zapraszamy wszystkie zespoły, pielęgnujące tradycje minionych wieków, jak również słuchaczy i miłośników kultury europejskiego średniowiecza oraz renesansu, na wyjątkową ucztę muzyczną ! Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 20 marca .

.

Zgodnie z tradycją, tegoroczne spotkanie będzie miało miejsce w Kamieniu Pomorskim. Jest to niezwykle kameralna, spokojna miejscowość, położona nad Zalewem Szczecińskim w województwie Zachodniopomorskim. Inspirujące Spotkania w dużej mierze opierają się na intensywnym programie koncertów (wokalnych instrumentalnych i tanecznych) w nadmorskich miejscowościach, uwieńczonych galą koncertową w katedrze Kamienia Pomorskiego.

W najbliższych tygodniach obiecujemy systematycznie zamieszczać dla Was kolejne informacje o szczegółach tego unikatowego wydarzenia. Zapraszamy też do kontaktu z Kierownikiem Artystycznym Spotkań, Adamem Deneką poprzez adres mailowy adammuzykadawna@interia.eu lub telefonicznie, pod numerem +48 785 217 762 .

Pozdrawiamy Was serdecznie,

Zespół Promocyjny Ogólnopolskich Spotkań z Muzyką Dawną