Bożonarodzeniowy turnus - SPAŁA Ośrodek Wypoczynkowy „Zacisze”

Bożonarodzeniowy turnus - SPAŁA Ośrodek Wypoczynkowy „Zacisze”


When?

Start time: Saturday 08:00 (23 December)
End time: Wednesday 22:00 (27 December)
Workshop

About

SPAŁA – to miejscowość rekreacyjno – wypoczynkowa położona nad rzeką Pilicą na obszarze Puszczy Pilickiej. Występuje tu prawdziwe bogactwo roślin i zwierząt. W rezerwatach królują stare drzewostany i dzikie zwierzęta między innymi dziki, sarny, jelenie i daniele. Na tych wyjątkowo pięknych terenach utworzono dwa Parki Krajobrazowe – Sulejowski i Spalski, w których można spotkać wiele chronionych roślin oraz ponad sto gatunków ptaków chronionych i łownych. W Spale znajduje się Centrum Przygotowań Olimpijskich, co może świadczyć o szczególnych walorach tego miejsca. Odbywają się tu coroczne dożynki prezydenckie. W okolicznym leśnictwie Książ można odwiedzić ośrodek hodowli żubrów.

Ośrodek Wypoczynkowy „Zacisze” jest położony kilometr od centrum Spały w kierunku Konewki w pięknym, starym lesie. Sto metrów od ośrodka przez las płynie rzeczka Gać. Do dyspozycji gości pokoje 1 i 2 osobowe z łazienką, telewizorem, radioodbiornikiem i lodówką. W ośrodku jest także kawiarnia, bufet.

Termin turnusu:
23.12 – 27.12.2017

Cena turnusu:
➡ 660 zł/os. – pokój 2 osobowy
➡ 840 zł/os. – pokój 1 osobowy

Cena zawiera:
➡ Zakwaterowanie: 4 noclegi w pok. 1- lub 2-osobowym z pełnym węzłem sanitarnym,
➡ wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie, obiad i kolacja) – posiłki serwowane
➡ Kolacja Wigilijna
➡ Wspólne robienie ozdób i strojenie choinki
➡ Wieczorek taneczny z poczęstunkiem

Dodatkowe opłaty:
➡ Transport autokarem na trasie Warszawa – Spała – Warszawa wraz z ubezpieczeniem od Następstw Nieszczęśliwego Wypadku – 120 zł/os.