Chilli Crew 'a Ty' / Szamotuły / Kino Halszka

Chilli Crew "a Ty" / Szamotuły / Kino Halszka


When?

Start time: Friday 20:00 (29 December)
End time: Friday 23:00 (29 December)

Where?

Kino Halszka
ul. Dworcowa 7, Szamotuły

About

Szamotuły wracamy do Was!

7 listopada 2017 ujrzy światło dzienne nasz album pod tytułem „a Ty”. Wiemy, że długo czekaliście na ten krążek, dlatego od razu po jego premierze ruszamy z koncertami. Do końca roku będzie można nas usłyszeć w 14 miastach. Przywieziemy ze sobą nową muzykę, nową energię, nowych nas, oraz nasz nowy krążek. Musisz to usłyszeć i zobaczyć!

Do zobaczenia!
Chilli Crew

POSŁUCHAJ:
Prośba - http://bit.ly/2x06CD4
Easy to say - http://bit.ly/2fEAr9D

29.12.2017 godz. 20.00
Kino Halszka, Dworcowa 7, Szamotuły

Wstęp:

20 zł przedsprzedaż dostępne online ---> http://bit.ly/2fN6XDk
30 zł w dniu koncertu

Bilety dostępne
1. online -> http://bit.ly/2fN6XDk
2. w kinie Halszka

——————

Chilli Crew - a Ty

Zderzenie rozmarzonej młodzieży z rzeczywistością dorosłego człowieka doprowadza do wystrzelenia ich w odległe orbity życia. Szukają, błądzą, popełniają błędy, by ostatecznie osiedlić się na własnych planetach rzeczywistości. W albumie „a Ty” Chilli Crew zaprasza do swojego malowniczego pokoju, by wejść ze słuchaczem w bezpośrednią, przyjacielską a momentami intymną relację. Rozgość się, posłuchaj ich historii, wejdź w dyskusję, pokochaj lub znienawidź. Nie spodziewaj się, że wyjdziesz stamtąd obojętny zwłaszcza, gdy na koniec monologu z ich ust padnie: „a Ty powiedz mi kim jesteś.”

Płyta została stworzona w składzie:

Martyna Baranowska – wokal
Kuba Qbass Wojciechowski - bass, syntezatory, programowanie
Szymon Chudy – gitara
Mateusz Witkowski – instrumenty klawiszowe
Michał Lange – perkusja

„a Ty” to także debiut producencki Kuby Qbassa Wojciechowskiego, który wraz z realizatorem Szymonem Orchowskim odpowiada za ostateczne brzmienie zespołu. Płyta została nagrana w studio Fonoplastykon Marcina Borsa, oraz w domu rodzinnym Kuby.

—————

Chilli Crew

Wyobraź sobie kobiecy głos, który uwodzi swoją delikatnością, przeszywa ciało swoim liryzmem i daje się zapamiętać po pierwszych usłyszanych dźwiękach. Chilli Crew nie stroni od przesterowanych gitar, czy nowoczesnych, brudnych elektronicznych brzmień. Odważnie eksperymentują z soulem, rockiem, muzyką klubową opierając to wszystko na rootsowym pulsie.
Chilli Crew to opowieść o walce o wolność i prawa człowieka oraz o poszukiwaniu uczuć, a przede wszystkim o potrzebie spotkania się z samym sobą. Nic nie zastąpi zastrzyku energii po koncercie zespołu, towarzystwa dobrej płyty podczas codziennych wyzwań, nastroju w który wprowadzają nas dźwięki, i słów, które potrafią zainspirować. Tego chcieliby dostarczyć tym, którzy decydują się przyjść na koncert, czy posłuchać płyty.

Chilli Crew istnieje od 2012 roku. Zespół swobodnie porusza się na styku takich gatunków, jak soul, r&b, rap a nawet reggae czy rock, co w połączeniu z hipnotyzującym, „czarnym” wokalem Martyny Baranowskiej czyni styl formacji niezwykle wyrazistym i rozpoznawalnym.

Muzycy Chilli Crew współpracowali już m.in. z takimi artystami, jak: Kamil Bednarek, Percival, Exodus 15, Gaga Zielone Żabki, Capleton (JAM), Stephen Newland (JAM), Mesajah, Dean Fraser (JAM), Bethel czy Hetane. „a Ty” będzie pierwszym oficjalnym albumem długogrającym Chilli Crew. Póki co, formacja ma na koncie singiel „Easy To Say”, EP-kę „Miłości” oraz udział w składankach „Our Roots Are Here”, „Ladies & the City” i „Our Roots Are Here 2”.

—————

PIKES

Pikes to połączenie brzmień akustycznych, dwóch głosów ludzkich i elektroniki bezwstydnie oscylujące pomiędzy folkiem, a techno zamknięte w formie piosenek. Trzech chłopaków znad Odry opowiada historie z głebin jak i spod samej tafli wody o tym, co ludzi napotyka z nurtem.
Zespół zaczął się od momentu, w którym Antoni Mąkosa zaśpiewał rybkom w akwarium, a Mateusz Galecki mu do tego zagrał. Po dwóch latach spędzonych na pisaniu piosenek spotkali się z Kubą Wojciechowskim i z pomocą jego producenckiego sznytu powstaje pierwsza EP, której premiera już w drugiej połowie października.Events around Kino Halszka

Świąteczne warsztaty
200 m »

Świąteczne warsztaty

Monday 16:00 (18 December)
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Szamotuły, Szamotuły

Obóz Skautingowy dla zawodników od 16 roku życia
1250 m »

Obóz Skautingowy dla zawodników od 16 roku życia

Wednesday 14:00 (17 January)
Centrum Sportu Szamotuły, Szamotuły

Zimowy obóz piłkarski dla dzieci (2003 - 2010)
1250 m »

Zimowy obóz piłkarski dla dzieci (2003 - 2010)

Monday 14:00 (29 January)
Centrum Sportu Szamotuły, Szamotuły

Obóz Skautingowy dla zawodników od 16 roku życia
1250 m »

Obóz Skautingowy dla zawodników od 16 roku życia

Wednesday 15:00 (17 January)
Centrum Sportu Szamotuły, Szamotuły

Obóz piłkarski dla dzieci w wieku 6 - 15 lat (2003 i młodsi)
1250 m »

Obóz piłkarski dla dzieci w wieku 6 - 15 lat (2003 i młodsi)

Monday 08:00 (29 January)
Centrum Sportu Szamotuły, Szamotuły

Czarna Środa u Znajomych!
11 km »

Czarna Środa u Znajomych!

Wednesday 18:00 (13 December)
Znajome, Kazmierz

Kurs przedmałżeński 'Kana Galilejska'
12 km »

Kurs przedmałżeński "Kana Galilejska"

Friday 17:00 (19 January)
Dom Rekolekcyjny Bąblin, Oborniki

Sylwester 2017/2018!
17 km »

Sylwester 2017/2018!

Thursday 13:00 (28 December)
Biuro Podróży Wakacyjny Świat, Tarnowo Podgórne