Upcoming events at Pałac Kultury i Nauki

Bal SGH 2018

Bal SGH 2018

Friday 20:00 (06 April)
Pałac Kultury i Nauki, Warsaw

II Blok Młodzieży

II Blok Młodzieży

Saturday 16:00 (09 June)
Pałac Kultury i Nauki, Warsaw

4. innoSHARE'18 Congress

4. innoSHARE'18 Congress

Wednesday 09:00 (27 June)
Pałac Kultury i Nauki, Warsaw


Dni Kariery® Warszawa

Dni Kariery® Warszawa


When?

Start time: Wednesday 09:00 (14 March)
End time: Wednesday 16:00 (14 March)

About

Daj szansę swojej karierze na Dniach Kariery® - największych targach pracy organizowanych przez studentów dla studentów i absolwentów!

14 marca w Pałacu Kultury i Nauki będziesz mieć okazję:
- porozmawiać z pracodawcami na temat możliwości rozwoju w ich firmach,
- przekonać się, jakich umiejętności wymaga obecnie rynek pracy,
- skorzystać ze Strefy Doradztwa Zawodowego: skonsultować CV, przejść przez próbne rozmowy rekrutacyjne czy ułożyć swoją ścieżkę kariery z pomocą profesjonalistów,
- wziąć udział w praktycznych warsztatach i szkoleniach.

Dołącz do wydarzenia, pobierz bezpłatny bilet na dnikariery.pl i zrób krok w kierunku wymarzonej kariery!
----------
Dni Kariery® to targi pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów, organizowane przez AIESEC Polska, od 25 lat. W ubiegłorocznej wiosennej edycji wzięło udział ponad 40 000 uczestników i ponad 350 wystawców. Dni Kariery® wspierają Cel Zrównoważonego Rozwoju numer 8 - Godna praca i wzrost ekonomiczny. Jako najstarsze targi pracy w Polsce chcemy działać na rzecz trwałego wzrostu gospodarczego, pełnego i produktywnego zatrudnienia oraz zapewnienia godnej pracy dla wszystkich. Naszym celem jest zbudowanie platformy łączącej świat biznesu ze światem akademickim.

----------
AIESEC to największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w ponad 120 krajach i terytoriach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym.
W Polsce działamy na 15 uniwersytetach w 13 miastach wojewódzkich, rozwijając w młodych ludziach cechy liderskie poprzez praktyczne doświadczenia w projektach wspierających realizację wymian międzynarodowych. Za pośrednictwem realizowanych w zespołach inicjatyw kreujemy liderów, którzy w odpowiedzialny sposób wpływają na swoje lokalne otoczenie.