Gubiński Finał XXVI Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Gubiński Finał XXVI Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


When?

Start time: Sunday 09:00 (14 January)
End time: Sunday 22:00 (14 January)

About

WOŚP gra jak co roku w Gubinie! 26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Sztab w składzie: Kuba Winiszewski, Rafał Szewczyk, Marcin "Gwizdo" Gwizdalski, Ola Sołowij, WIktoria Mikołajko, Tomasz Selerski, Paweł Tomczak, Aleksander Urbaniak, Magdalena Wyrwoł, oraz organizacje Młodzieżowa Grupa "Otwarte", Stowarzyszenie "Esquadra"Gubin, Gubiński Dom Kultury, Probna Gubińska Drużyna Wędrownicza Podziemie, Młodzieżowa Rada Miasta Gubin, Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych zaczęły już pracę nad Finałem.

Uprzedniego roku udało nam się uzyskać 84 547.14zł na rzecz Fundacji. Wynik przebił poprzedni rekord o ponad 40 tysięcy! Jest to kolosalne przebicie, którego nikt się z nas nie spodziewał.

Nie udałoby to nam się, gdyby nie Wy! I w tym roku liczymy na Waszą pomoc. Pamiętajcie, że gramy z całą Polską DLA całej Polski, Pan Jurek Owsiak daję nam szansę dokonania niemożliwego. Pokażmy mu, że i tym razem się nie poddamy! <3