II Rodzinny Mini Festiwal Biegowy 'O złotą kózkę'

II Rodzinny Mini Festiwal Biegowy "O złotą kózkę"


When?

Start time: Sunday 10:00 (03 June)
End time: Sunday 18:00 (03 June)

About

Po raz drugi zapraszamy wszystkich miłośników biegania, aktywnego spędzania czasu oraz dobrej zabawy do podjęcia naszego koziego wyzwania poprzez udział w II Rodzinnym Mini Festiwalu Biegowym ,,O złotą kózkę”! Bo przecież w tej grze nie ma przegranych-tu każdy przekraczając linię mety jest zwycięzcą- każdy czuje, że sięgnął niemożliwego i osiągnął swój wymarzony cel!
W czasie Festiwalu wszyscy znajdą coś dla siebie-,,ścigaczom” oferujemy szybką trasę o długości 5 kilometrów, amatorom i początkującym przyjazną atmosferę i malowniczą trasę zakątkami Dobczyc, miłośnikom spacerów osobną kategorię nordic walking, a dzieciom wrażenia i emocje jakie nie sposób znaleźć gdziekolwiek indziej. Wszyscy razem spędzimy dzień w przyjaznej, ,,koziej” i słonecznej, bo w końcu Rozbieganej atmosferze wśród biegowej rodziny i przyjaciół. Masz jeszcze wątpliwości? Bo my jesteśmy już całkowicie pewni, że 3 czerwca musisz być z nami w Dobczycach!

Zapraszamy na naszą stronę oraz do śledzenia wydarzenia, żeby nie umknęły Wam żadne ważne informacje. Zapisy ruszają już 3 kwietnia!!!

Do zobaczenia w rozbieganych Dobczycach!