Upcoming events at Studio Zwierzyniec

Tajski masaż dynamiczny - wprowadzenie

Tajski masaż dynamiczny - wprowadzenie

Sunday 11:30 (28 January)
Studio Zwierzyniec, Kraków

Ceremonia Rapee

Ceremonia Rapee

Thursday 18:00 (01 February)
Studio Zwierzyniec, Kraków

Koncert relaksacyjny
Music

Koncert relaksacyjny

Sunday 18:30 (04 February)
Studio Zwierzyniec, Kraków

Warsztat Ustawień Hellingera

Warsztat Ustawień Hellingera

Sunday 10:00 (25 February)
Studio Zwierzyniec, Kraków

Events around Studio Zwierzyniec

Analiza danych ankietowych – kurs podstawowy

Analiza danych ankietowych – kurs podstawowy

Monday 09:30 (26 February)
StatSoft Polska, Kraków

Statistica kurs podstawowy

Statistica kurs podstawowy

Monday 09:30 (05 February)
StatSoft Polska, Kraków

Data mining - kurs podstawowy

Data mining - kurs podstawowy

Thursday 09:30 (01 March)
StatSoft Polska, Kraków

Statystyka w jakości - kurs podstawowy

Statystyka w jakości - kurs podstawowy

Thursday 09:30 (01 February)
StatSoft Polska, Kraków

Zimowy Starter West Coast Swing - dla całkiem początkujących

Zimowy Starter West Coast Swing - dla całkiem początkujących

Saturday 16:00 (10 February)
Studio Tańca Skalski Dance School, Kraków

Scena życia- psychodrama, taniec, sztuka, archetypy

Scena życia- psychodrama, taniec, sztuka, archetypy

Saturday 09:00 (27 January)
Złoty Most, Kraków

Spotkanie z autorami książki

Spotkanie z autorami książki

Saturday 16:00 (27 January)
Organic Coffee Park Jordana Kraków, Kraków


Jak obudzić i zintegrować swoją moc, siłę, witalność - warsztat

Jak obudzić i zintegrować swoją moc, siłę, witalność - warsztat


When?

Start time: Monday 18:30 (15 January)
End time: Monday 21:00 (15 January)

Where?

Studio Zwierzyniec
ul. Kraszewskiego 15/3, Kraków

About

Podobno jedyna osoba, której tak naprawdę powinniśmy się bać to my sami, ponieważ nikt inny tak naprawdę nam nie zagraża. Dzieje się tak, ponieważ nasza świadomość lub jej brak kreuje to co się wydarza w naszym życiu. Jeżeli uciekamy przed sobą, nie chcemy zobaczyć kim naprawdę jesteśmy wówczas świat nam o tym przypomina podsyłając nam lekcje, które mają nam pomóc wreszcie się przebudzić oraz zmotywować do poszukania odpowiedzi na pytania po co tu jestem i jak chcę się tak naprawdę przejawiać w tej chwili. To właśnie nasza moc pozwala nam odnaleźć swoją drogę i nią konsekwetnie podążać. Przyjęcie jej powoduje, że mamy odwagę być sobą – cokolwiek to dla nas oznacza. W każdym z nas mieszka ognisty smok – dzika wewnętrzna siła, która całym sobą chce nas wspierać. Ona sama w sobie jest neutralna, to w jaki sposób jej używamy zależy już tylko od nas. Dlatego warto spotkać się ze swoją mocą i zobaczyć co wtedy się stanie :)

Czym jest moc?

Każdy z nas posiada moc, czyli wewnętrzny potencjał energetyczny, indywidualną wibrację, którą wnosimy do tego świata. Moc jest tą siłą, która pomaga nam realizować nawet najśmielsze wizje, sięgać po cele, które zdają się prawie nierealne. Dzięki niej potrafimy również skonfrontować się z naszymi lękami i je przekroczyć, a także radzić sobie z sytuacjami, które wymagają od nas konsekwencji oraz uporu. Czasem jednak nie jesteśmy do końca zintegrowani z tą siłą, albo wydaje nam się, że nie mamy w ogóle do niej dostępu. W efekcie nie działamy w świecie tak jakbyśmy chcieli, a nasze starania albo nie przynoszą żadnych rezultatów, albo nie są one dla nas wystarczające. Dlaczego tak się dzieje? Co się stało z naszą energią, dlaczego nie mamy do niej dostępu?

Co się stało z naszym potencjałem?

Jedną z przyczyn poczucia braku mocy mogą być ograniczające wzorce oraz przekonania jakie wynosimy z domu. Jeżeli na przykład będąc dzieckiem nie wolno nam było robić tzw. niebezpiecznych rzeczy, czy często słyszeliśmy „nie”, „nie wolno”, albo co gorsza „nie dasz rady”, to taka informacja została głęboko zakodowana w naszej podświadomości. I teraz, nawet po kilkunastu czy kilkudziesięciu latach, kiedy chcemy zmierzyć się z czymś nowym, to nasza podświadomość „przypomina” nam te informacje, które słyszeliśmy w dzieciństwie. Kolejną przyczyną mogą być złe doświadczenia i traumy, z którymi sobie nie poradziliśmy, a emocjonalne rany nie zostały w nas w pełni uzdrowione. Przyczyną niewykorzystywania naszej mocy może być też fakt, że chcemy żyć zupełnie inaczej niż pozostali członkowie w naszej rodzinie. Wówczas ze strony systemu rodzinnego może pojawić się wyraźny opór przed naszymi wyborami lub zwyczajnie, nam samym, może brakować wzorców jak taką odmienną wizję siebie zrealizować.

Jak odzyskać moc?

Odzyskiwanie mocy to nie jest proces, który zadzieje się z dnia na dzień. Wymaga on czasu, cierpliwości i zaangażowania z naszej strony. To proces pokonywania kolejnych przeszkód i pozbywania się niepotrzebnego już bagażu w postaci starych przekonań na temat nas samych i świata, a także oczyszczanie nagromadzonych przez lata emocji. Podejmując ten wysiłek będziemy mogli w pełni docenić to, co sami wypracowaliśmy, bo o to właśnie w całej tej przygodzie chodzi – o odzyskanie poczucia sprawczości, odkrycie własnego potencjału i zdobycie się na odwagę, by z niego korzystać. Prawdziwa moc zawsze łączy się z miłością do siebie, świata i ludzi. Dopiero wtedy tworzymy nasze życie z miejsca, które nas naprawdę karmi, dodaje nam skrzydeł – w przenośni i dosłownie. I to tworzenie jest dla nas po prostu zdrowe, ponieważ kochając siebie nie stawiamy sobie celów ponad nasze siły. Dbamy nie tylko o siebie, ale również o świat wokół nas, ale znowu – robimy to w sposób zrównoważony.
Niektórzy mówią, że chodzi o drogę, a nie o sam cel, ponieważ to właśnie podczas podróży dokonuje się w nas przemiana i odkrywamy kim jesteśmy naprawdę. Dla mnie ważna jest i droga, i cel. Odpowiedź na pytanie po co tu jestem? Co chcę tak naprawdę wnieść do tego świata? Za czym tęskni moja dusza? Droga przynosi nam pogłębienie zrozumienia tych odpowiedzi. Aby jednak to mogło nastąpić musimy odważyć się i wyruszyć w tę podróż. Zapraszam na warsztat i spotknie ze smokiem!

Ten warsztat jest dla Ciebie:
zrozumieć proces oddawania swojej mocy
potrzebujesz ruszyć z miejsca, a nie możesz
wyzwolić się z toksycznych relacji
otworzyć się na swój potencjał jako twórcy własnego życia
stworzyć wizję swojego wymarzonego życia i zacząć ją realizować
poznać proste oraz skuteczne narzędzia do samodzielnej pracy nad własnym rozwojem
dowiedzieć się jak zarządzać swoim potencjałym energetycznym tak, aby dobrze się czuć ze sobą.
Kilka słów o mnie:
Urszula Mikłasiewicz-Ziomek

Prowadzę warsztaty oraz sesje rozwoju osobistego i duchowego. W swojej pracy czerpię z wielu tradycji łącząc różne metody pracy z ciałem, duszą, świadomością i podświadomością. Wierzę, że człowiek jest istotą, która oprócz ciała i świadomości obdarzona jest także duchem.
Od początku idę dwiema ścieżkami – Nieba oraz Ziemi. Moim nadrzędnym celem jest połączenie, zintegrowanie obu tych jakości zarówno w sobie jak i u moich klientów. Pracuję totalnie intuicyjnie, tak naprawdę z każdym inaczej. Często śpiewam, tańczę, poruszam energię, wyrażam to co zostało niewyrażone. Pozwalam prowadzić się Duchowi, być jego narzędziem. Moim głównym celem nie jest uzdrowienie choroby ciała, ale duszy. Wierzę, że jeżeli duch zostanie uzdrowiony, to ciało poradzi sobie z każdą chorobą.
W pracy z ludźmi kieruję się przekonaniem, że każdy ma w sobie mądrość, która może mu pomóc przezwyciężyć nawet największe trudności, ja jestem jedynie po to, by wspierać ten proces.

Więcej infromacji znajdziesz na mojej stronie:
http://serceziemi.pl/
Proszę o przyniesienie ze sobą czegoś do notowania!

Data warsztatu: 15 stycznia, w godzinach od 18:30 – 21:00

Miejsce: Studio Zwierzyniec, ul. Kraszewskiego 15/3, KRAKÓW

Inwestycja: 80 zł

Liczba miejsc ograniczona – potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata całej kwoty na konto:

mbank 96 1140 2004 0000 3402 7665 6213 - Urszula Mikłasiewicz-Ziomek.
Uwaga! W tytule przelewu proszę wpisać: szkolenie "Spotkanie ze swoją mocą - 15.01.2018"

Zapisy pod adresem mailowym: u.miklasiewicz@op.pl

Kontakt telefoniczny: 516 79 77 63