Upcoming events at BlokFit Boulder Center Gdańsk

Baldzę Więc Jestem - zawody boulderowe dla każdego

Baldzę Więc Jestem - zawody boulderowe dla każdego

Saturday 17:00 (16 December)
BlokFit Boulder Center Gdańsk, Gdansk

Events around BlokFit Boulder Center Gdańsk

Mikołajkowy trening rodzinny BJJ

Mikołajkowy trening rodzinny BJJ

Saturday 14:30 (16 December)
Złomiarz Team Gdańsk, Gdansk

Z miłości do tańca vol.4 ** gość Przemek 'Primo' Waszczyszyn**

Z miłości do tańca vol.4 ** gość Przemek "Primo" Waszczyszyn**

Saturday 13:00 (13 January)
Fitness Spójnia, Gdansk

Świąteczne wianki z Limonką w Sztuce Wyboru

Świąteczne wianki z Limonką w Sztuce Wyboru

Friday 19:00 (15 December)
Sztuka Wyboru, Gdansk

Kursy dla początkujących

Kursy dla początkujących

Saturday 09:00 (16 December)
Koty na Płoty, Gdansk

Dekoracja świąteczna- warsztat florystyczny

Dekoracja świąteczna- warsztat florystyczny

Saturday 16:00 (16 December)
Koty na Płoty, Gdansk

Ferie zimowe - zajęcia z szycia dla dzieci (I tydzień)

Ferie zimowe - zajęcia z szycia dla dzieci (I tydzień)

Monday 08:00 (29 January)
Koty na Płoty, Gdansk

Ferie zimowe - zajęcia z szycia dla dzieci (II tydzień)

Ferie zimowe - zajęcia z szycia dla dzieci (II tydzień)

Monday 08:00 (05 February)
Koty na Płoty, Gdansk


Kids On The Blok - zimowe zawody wspinaczkowe dla dzieci

Kids On The Blok - zimowe zawody wspinaczkowe dla dzieci


When?

Start time: Saturday 09:00 (09 December)
End time: Saturday 16:00 (09 December)

Where?

BlokFit Boulder Center Gdańsk
Juliusza Słowackiego 1a, Gdańsk, Gdansk

About

Zapraszamy serdecznie na kolejne zawody wspinaczkowe dla dzieci z cyklu "Kids on the Blok!"

Tym razem spotkamy się w zimowo-mikołajkowej scenerii aby zmierzyć się z kilkunastoma boulderami specjalnie przygotowanymi przez nasz routesetterski team!

Zmagania odbędą się w 4 kategoriach wiekowych:
STEP 1) roczniki 2010 - 2013 (4-7 lat) // eliminacje 10.00 - 11.15
STEP 2) roczniki 2008 i 2009 // eliminacje 11.15 - 12.30
STEP 3) roczniki 2006 i 2007 // eliminacje 12.30 - 13.45
STEP 4) roczniki 2004 - 2005 // eliminacje 13.45 - 15.00

Każdy uczestnik zawodów dostanie pamiątkowy dyplom i upominek!

<><><><>< OPŁATA - na miejscu <><><><><>
Opłata startowa wynosi 20 zł i pobierana będzie w dniu zawodów.
(gotówką lub kartą płatniczą)

<><><><><><><><> ZAPISY <><><><><><><><><><><>
Mailowo na adres: kamil.bochenski@blokfit.pl podając dane:
- imię, nazwisko, datę urodzenia dziecka i kategorię

Możliwa będzie też rejestracja w dniu zawodów (prosimy jednak przyjść wtedy MINIMUM GODZINĘ przed startem eliminacji!)

<><> Ważne informacje organizacyjne/Regulamin zawodów : <><>

- 25 minut przed startem każdej grupy eliminacyjnej odbędzie się wspólna rozgrzewka animowana przez trenera BlokFit
- 10 minut przed startem każdej grupy odbędzie się krótkie wytłumaczenie przebiegu boulderów i zasad eliminacji
- nad prawidłowym przebiegiem eliminacji czuwać będzie sędzia
- zawody mają charakter rywalizacji sportowej. Bezpośrednia pomoc dzieciom wpinającym się jest ZABRONIONA (pomoc dziecku we wspinaniu skutkować będzie brakem uwzględnienia wyniku dziecka w eliminacjach)
- wyniki rundy eliminacyjnej zbierane będą na kartach startowych które należy wypełnić i zwrócić sędziemu najpóźniej 3 minuty po zakończeniu swojej rundy eliminacyjnej
- gdy wyniki rundy eliminacyjnej nie pozwolą na wyłonienie zwycięzców rozegrana zostanie specjalna runda finałowa (dotyczy kategorii 3 i 4)
- rozdanie nagród i specjalna/ewentualna runda finałowa odbywać się będzie bezpośrednio po zakończeniu eliminacji danej kategorii na Competition Wall.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu zawodów

<><><><> Harmonogram zawodów: <><><><><><><>
- 9.00 - otwarcie BlokFit
- 9.35 - wspólna rozgrzewka dla 1 kategorii
- 9.50 - wytłumaczenie zasad dla 1 kategorii
- 10.00 - 11.15 - eliminacje 1 kategorii i od razu po nich wręczenie dyplomów
- 10.50 - wspólna rozgrzewka dla 2 kategorii
- 11.05 - wytłumaczenie zasad dla 2 kategorii
- 11.15 - 12.30 - eliminacje 2 kategorii i od razu po nich wręczenie dyplomów
- 12.05 - wspólna rozgrzewka dla 3 kategorii
- 12.20 - wytłumaczenie zasad dla 3 kategorii
- 12.30 - 13.45 - eliminacje 3 kategorii i od razu po nich wręczenie dyplomów (lub ewentualny super finał)
- 13.20 - wspólna rozgrzewka dla 4 kategorii
- 13.35 - wytłumaczenie zasad dla 4 kategorii
- 13.45 - 15.00 - eliminacje 3 kategorii i od razu po nich wręczenie dyplomów (lub ewentualny super finał)

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu zawodów.