Upcoming events at Kwidzyn, Poland

Vienna Life Maraton Lang Team – Kwidzyn
Art

Vienna Life Maraton Lang Team – Kwidzyn

Saturday 08:00 (30 September)
Kwidzyn, Poland, Kwidzyn

Połowinki STARY 2017
Shopping

Połowinki STARY 2017

Friday 21:00 (17 November)
Kwidzyn, Poland, Kwidzyn

Jacuś, Jacutek, mały trzęsidupek szuka najlepszego domu!
Volunteering

Jacuś, Jacutek, mały trzęsidupek szuka najlepszego domu!

Sunday 13:00 (31 December)
Kwidzyn, Poland, Kwidzyn


Leśne księżniczki szukają domu!

Leśne księżniczki szukają domu!


When?

Start time: Sunday 19:00 (03 September)
End time: Friday 22:00 (15 September)
Volunteering

About

Dwie siostry w lesie?
Wiemy dzięki Juliuszowi Słowackiemu, że takie historie nie zawsze dobrze się kończą. W tym przypadku jest inaczej, pewna dziewczynka wybrała się z psem do lasu, a on znalazł dwie malutkie kicie. Dziewczynka nie mogła ich zostawić u siebie, szukała pomocy, tak małe trafiły do nas. Okazały się być w niezłym stanie fizycznym i doskonałym stanie psychicznym. Są absolutnie rozkoszne, to skore do zabawy przylepki, małe mądrostki korzystają z kuwety i kochają wcinać mięso! Najchętniej śpią wtulone w siebie na ludzkich kolanach. Jagódka i Frania to trzymiesięczna miłość w dwóch puchatych kosmatych kawałkach.
Jagodzianka to cudowna, delikatna i nieśmiała buraska o niesamowitych łagodnych brązowych oczach, Franciszka zaś to totalny przecinak, mistrz przebojowośc, nie pyta czy chcesz, ładuje się na kolana i MASZ TULIĆ.
Nie będziemy opisywać jak tragiczna jest ich historia, bo od nas koty adoptuje się z miłości, a nie z litości. Było niebezpiecznie, ktoś się ich pozbył w okrutny sposób, ale kocie żyją, są zdrowe, pełne energii, rosną jak na drożdżach, są piękne i zaopiekowane.
Nie chcemy rozdzielać sióstr, tak dużo razem przeżyły, tak bardzo są związane, że szukamy im wspólnego domu. Szukamy dziewczynkom domu niewychodzącego karmiącego BARFem lub dobrej jakości mięsnymi puszkami oraz świadomego w kwestii kastracji, chętnie z socjalnym kotem przy mądrym dokoceniu. Preferowany byłby dom w województwie pomorskim, jednak nie jest to warunek.
Obowiązuje umowa adopcyjna.
Kontakt 661721919