LORD znalazł DOM a raczej DOM znalazł Lorda!

LORD znalazł DOM a raczej DOM znalazł Lorda!


When?

Start time: Sunday 11:00 (31 December)
End time: Sunday 14:00 (31 December)
Volunteering

About

Jak głosi zasada dwóch Lorda Bane'a: Może być dwóch Sithów nie mniej, nie więcej, uczeń i mistrz.

Mamy więc ucznia Lorda Vadera, który szuka nowego, odpowiedzialnego Pana.

Lord Vader vel Lordi to mix labradora o czarnej, błyszczącej sierści. Pies ma około 2 lata i większość swojego życia spędził najprawdopodobniej dbając sam o siebie. Lord błąkał się po całej galaktyce, zwiedzając nawet najdalsze zewnętrzne rubieże. Po około czteromiesięcznej tułaczce trafił pod skrzydła Stowarzyszenia "Podaj Łapę" w Łęczycy. Wcześniej był zapewne psem "gospodarskim", gdyż nie są mu obce konie, drób, inne zwierzęta typowe w obejściu. Jest łagodny i bardzo nastawiony na kontakt z człowiekiem. Szybko się uczy i ma dużo energii, której daje upust zwłaszcza na spacerach.

Lordi szuka kochającego i odpowiedzialnego domu. Jest już wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, w dobrej kondycji psycho-fizycznej. Najlepiej czułby sie w domu z ogródkiem, jako pies podwórzowy, gdyż na tą chwilę źle znosi zamknięcie inne niż boks.
Lordi obecnie znajduje się także pod okiem behawiorysty więc wszelkie, ewentualne nowe dane na jego temat będą aktualizowane w wydarzeniu.

Po bardziej szczegółowe informacje prosimy o kontakt telefoniczny, lub mailowy:

Kasia 694 873 584, katrin.kilian@onet.eu
Ela tel: 600 422 355, mail: beta33@onet.pl

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy do tej pory pomogli Lordiemu, ale przede wszystkim Kasi, Eli i Joasi, bez których Lordi nie byłby w tym miejscu, w którym jest.