Upcoming events at Kino Wolność Szczecinek

Sobota z Magic the Gathering

Sobota z Magic the Gathering

Saturday 14:00 (16 December)
Kino Wolność Szczecinek, Szczecinek

Store Championship

Store Championship

Saturday 14:00 (30 December)
Kino Wolność Szczecinek, Szczecinek

Szczecinek Retro Games 2018

Szczecinek Retro Games 2018

Saturday 12:00 (20 January)
Kino Wolność Szczecinek, Szczecinek

Ogólnoposki XX Festiwal Piosenki ,,Piosenka jest dobra na zimę''

Ogólnoposki XX Festiwal Piosenki ,,Piosenka jest dobra na zimę''

Friday 09:00 (26 January)
Kino Wolność Szczecinek, Szczecinek

Events around Kino Wolność Szczecinek

IX International Balloon Festival Szczecinek (POLAND)
Festival

IX International Balloon Festival Szczecinek (POLAND)

Friday 15:00 (06 July)
OSIR Szczecinek, Szczecinek

Bal karnawałowy z Babcią i Dziadkiem (grupy 5 i 6-latków)

Bal karnawałowy z Babcią i Dziadkiem (grupy 5 i 6-latków)

Wednesday 09:00 (10 January)
Przedszkole "u cioci Gosi", Szczecinek

I Otwarte Mistrzostwa Dalekowschodnich Sztuk Walki o Puchar Burmistrz Bobolic.

I Otwarte Mistrzostwa Dalekowschodnich Sztuk Walki o Puchar Burmistrz Bobolic.

Saturday 09:30 (10 February)
Szkoła Karate & ju jitsu Bobolice, Bobolice

Gala Sportu UKS Olimpia Bobolice

Gala Sportu UKS Olimpia Bobolice

Saturday 10:30 (16 December)
Olimpia Bobolice, Bobolice

Mistrzostwa Powiatu Koszalińskiego - Tymbark U10 i U8

Mistrzostwa Powiatu Koszalińskiego - Tymbark U10 i U8

Wednesday 16:00 (20 December)
Olimpia Bobolice, Bobolice

Mistrzostwa Powiatu Koszalińskiego o Puchar Tymbarku U12

Mistrzostwa Powiatu Koszalińskiego o Puchar Tymbarku U12

Tuesday 16:00 (19 December)
Olimpia Bobolice, Bobolice

V Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Maratonie

V Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Maratonie

Saturday 09:00 (07 April)
Jastrowie Leśna Chata, Jastrowie

III CROSS Jastrowski

III CROSS Jastrowski

Saturday 16:30 (07 April)
Jastrowie Leśna Chata, Jastrowie


Niedziela z Magic the Gathering

Niedziela z Magic the Gathering


When?

Start time: Sunday 14:00 (10 December)
End time: Sunday 20:00 (10 December)

Where?

Kino Wolność Szczecinek
ul. Wyszyńskiego 65, Szczecinek

About

Format: Draft
Czym gramy: 3 x Unstable
Nagrody: Karty Promo (tylko dla osób zapisanych do 7 XII) + 0,5 bosterka od gracza
1. Miejsce: Fatal Push (FNM) + Reverse Engineer (FNM) + Renegade Rallier (FNM) + Ramunap Excavator (Draft Weekend)
2. Miejsce: Reverse Engineer (FNM) + Renegade Rallier (FNM) + Ramunap Excavator (Draft Weekend)
3. Miejsce: Renegade Rallier (FNM) + Ramunap Excavator (Draft Weekend)
4. Miejsce: Ramunap Excavator (Draft Weekend)
Uczestnicy:
1. Krzysztof Lorenc
2. Paweł Kwiecień
3. Jakub Mróz
4. Jakub Giłka
5. Kacper Usik
6. Rafał Sendrowicz
7. Oktawian Tośko
8. Krzysztof Wątorek
9.
10.
11.
12.