Panda, sunia SH, zbiórka na zabieg

Panda, sunia SH, zbiórka na zabieg


When?

Start time: Sunday 15:00 (31 December)
End time: Saturday 18:00 (13 January)
Volunteering

About

Witajcie,
poznajcie Pande, ok.8-letnią suczkę rasy Siberian Husky. Jest to żywiołowa, sympatyczna i przede wszystkim potrzebująca sunia! O co chodzi? O zebranie pieniążków na zabieg sterylizacji. Musi być on wykonany z racji, że już dośc długi czas jest odwlekany termin wykonania tej operacji. Taki wiek u psa to ostatni dzwonek na w miarę bezpieczne i bezkolizyjne wykonanie go. Boimy się o jej stan zdrowia przez to zaniedbanie. Kwota nie jest duża, więc mam nadzieję, że każdy w jakiś sposób się dorzuci. Nie mam zbyt wiele fantów do zaoferowania ale mogę spróbować komuś coś narysować, zaopiekować się zwierzęciem podczas nieobecności właściela (kwestia dogadania się, jeśli ktoś jest spoza miasta Wąbrzeźno) czy też wyprowadzaniem pupila przez określony czas na spacery. Mam nadzieję, że pomożecie. Właściciele suni wyrazili zgodę na pomoc i są świadomi tej akcji.
Kwota do uzbierania: 400 zł (200zł zabieg, 100zł badania krwi (pełen pakiet) +100zł rezerwy w razie gdyby wyszły nie planowane wydatki, typu leki).
Gabinet weterynaryjny w którym będzie planowany zabieg: http://www.vet-partner.pl/
Możliwość wpłat poprzez:
https://pomagam.pl/Panda
Zapraszajcie znajomych, udostępniajcie wydarzenie! W razie pytań piszcie śmiało czy to na wydarzeniu czy przez wiadomości prywatne!Upcoming events at Wabrzezno, Poland

X Turniej Charytatywny w piłkę nożną halową dla Łukasza
Sport

X Turniej Charytatywny w piłkę nożną halową dla Łukasza

Saturday 08:00 (28 October)
Wabrzezno, Poland, Wabrzezno