Events around Starachowickie Centrum Kultury

Sylwester w Dworku Świętokrzyskim

Sylwester w Dworku Świętokrzyskim

Sunday 20:00 (31 December)
Dworek Świętokrzyski Starachowice, Starachowice

Sylwester w Klubie Chillout

Sylwester w Klubie Chillout

Sunday 20:00 (31 December)
Chill out klub, Starachowice

Kobiecy weekend - Dieta i forma. Tylko spróbuj, styczeń

Kobiecy weekend - Dieta i forma. Tylko spróbuj, styczeń

Friday 17:00 (05 January)
Świetnokrzyska Chata - na skraju świętokrzyskiej puszczy, Bodzentyn

Pokazy zabiegów kosmetycznych

Pokazy zabiegów kosmetycznych

Saturday 08:30 (16 December)
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Skarżysku-Kamiennej, Skarzysko-Kamienna

Kabaret Jurki Skarżysko - Kamienna

Kabaret Jurki Skarżysko - Kamienna

Saturday 20:00 (24 March)
Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kam., Skarzysko-Kamienna


Piotr Zioła // 09.12 // Starachowice // SCK

Piotr Zioła // 09.12 // Starachowice // SCK


When?

Start time: Saturday 19:00 (09 December)
End time: Saturday 21:00 (09 December)

About

PIOTR ZIOŁA to młody wokalista i kompozytor charakteryzujący się niezwykle oryginalną barwą głosu. Jego debiutancki album „Revolving Door” został nagrodzony Fryderykiem 2017 w kategorii "Fonograficzny Debiut Roku". Płyta utrzymana jest w klimacie muzyki rozrywkowej lat 50. i 60. czyli okresu, który najbardziej inspiruje Piotra.
Artysta zaprosił do współpracy m.in. Gabę Kulkę, Natalię Przybysz i Karolinę Kozak. Single „Podobny” i „W ciemno” pojawiły się na Liście Przebojów Trójki i Liście Przebojów Radia Zet. Ziołę można usłyszeć również w piosenkach: „Przyjmij brak” duetu Rysy (wspólnie z Justyną Święs), „Kolor czerwieni” Wojtka Mazolewskiego czy „Bilet” Flirtini.
Artysta aktywnie koncertuje prezentując swój autorski materiał, zarówno na festiwalach (Spring Break Showcase Festival & Conference Festival, Open'er Festival, Olsztyn Green Festival, Męskie Granie), jak również podczas klubowych tras koncertowych.
Facebook: http://www.facebook.com/PiotrZiola
YouTube: http://www.youtube.com/piotrziolamusic
Media o płycie:

Głos ma zaskakująco dojrzały, niski, trochę zachrypnięty - w numerach balansujących na granicy doo-wopowej ballady, northern soulu i zadziornego rhythm and bluesa brzmi niesamowicie rasowo. (...) Kiedy śpiewa po angielsku, chwilami sprawia wrażenie polskiego Paolo Nutiniego; ale zapomnijmy o tym skojarzeniu - to po prostu nasz Piotr Zioła. Gdy sięga po polski tekst, robi coś jeszcze lepszego.
Gazeta Wyborcza
Czym Zioła tak zachwyca na „Revolving Door”? Przede wszystkim tym, z czego dał się poznać. Świetną barwą głosu, trochę łobuzerską, delikatnie szorstką jak drobnoziarnisty papier ścierny. Jeśli taki głos opakujemy w podane bez zbędnej egzaltacji i kompleksów aranże całymi garściami czerpiącymi z lat 60. i 70., dorzucimy do tego produkcję na naprawdę światowym poziomie, to otrzymamy właśnie TO. Czyli jeden z jaśniejszych debiutów ostatnimi czasy na polskiej scenie.
CGM.PL
„Revolving Door” to oczywiście dużo więcej niż pop. Jest tu i rock i R&B oraz wszelkie pochodne. Przede wszystkim muzyka naszego młodego rodaka jest w cudowny sposób staromodna. Nie oldschoolowa, lecz właśnie staromodna. Sięgająca lat 50. i 60., kiedy rozkwitał rock and roll.
Onet.pl

W klimacie retro doskonale sprawdza się chrypka Piotra. Idealnie też komponuje się z jego image'em. To bez wątpienia jeden z najbardziej interesujących polskich debiutów ostatnich miesięcy i początek jego drogi w bardzo ciekawą stronę.
Dziennik Gazeta Prawna

bilety w cenie 35zł do nabycia w kasie Kina orazna www.sck.org.pl