Puchar Dziekana 2018

Puchar Dziekana 2018


When?

Start time: Saturday 05:00 (24 February)
End time: Sunday 22:00 (25 February)

About

Już po raz kolejny Wydziałowa Rada Samorządu Studentów WEAIiIB zaprasza wszystkich Studentów naszego wydziału na zimowe szaleństwo!

Piasek, upał, drinki z palemką, wszyscy w strojach kąpielowych albo bikini… NIE! Puchar Dziekana to coś o wiele lepszego! Puszysty śnieg, trzaskający mróz, grzane wino i hipnotyzujące wzory na kurtkach narciarskich albo seksownych grubych spodniach snowboardowych. I to w dodatku w niesamowicie urokliwej i klimatycznej okolicy - Tyliczu.

Czy można chcieć czegoś więcej? Można, jak najbardziej. Zdrowej, uczciwej, ale i zaciekłej rywalizacji. Właśnie z myślą o ludziach żądnych zwycięstw, władzy i pieniędzy (z wyjątkiem władzy i pieniędzy) pierwszego dnia rozegrane zostaną zawody narciarskie. Do nagród zaliczać się będą: chwała, duma oraz putchar dziekana.

Jedyne co musicie zrobić to:
* zapisać sobie w kalendarzu datę 24-25 lutego (bo wtedy odbędzie się wyjazd) oraz 16 stycznia (bo wtedy o godzinie 22.00 startują zapisy)
* odłożyć 160 PLN na bilet.

Wyładuj nagromadzone w sesji nerwy. Wyrzuć ze swojej głowy magiczne słowo “inżynierka”. Rozpocznij nowy semestr z konkretnym przytupem. A nawet ślizgiem.

Masz pytania? Pisz śmiało na: kontakt@puchardziekana.pl