Save The Rave with Frank Kvitta ( TKR / Suara ) / P23 Katowice

Save The Rave with Frank Kvitta ( TKR / Suara ) / P23 Katowice


When?

Start time: Saturday 22:00 (25 November)
End time: Sunday 07:00 (26 November)

Where?

P23 Katowice
ul. Porcelanowa 23, Katowice
Nightlife

About

Save The Rave ma zaszczyt zaprosić na kolejną edycje wydarzenia, tym razem w Fabryce Porcelany. Wkrótce więcej informacji.

▬▬▬▬▬▬▬▬ LINE - UP ▬▬▬▬▬▬▬▬

Frank Kvitta ( TKR / Suara / Phobiq ) DE
VTSS live ( Oramics / Brutaż ) PL
Hellboy ( TKR / Naked Lunch Records / Synthesis Records ) PL
Bari - Techno Gang ( Techno Gang ) SK
Insomnia ( Scream Music ) PL
Dɪvʌɪη ( Reborn ) LT
Dida ( Mayday Poland / Beats For Love ) PL
RDK ( Save The Rave / Electronic Festival ) PL

▬▬▬▬▬▬▬▬ SUPPORT ▬▬▬▬▬▬▬▬

Szukam chłopaka/dziewczyny techno / RaveView / Technoløggia / Wake & Rave / Techno Diva / Portal Imprezowy / Electronic Katowice / myPolacy.nl / Katowice dla Was / Housemusic.sk /

▬▬▬▬▬▬▬▬ ABOUT US ▬▬▬▬▬▬▬▬
Frank Kvitta - jest prawdziwa legenda w kulturze hardtechno. Rozpoczal jako dj w 1997 roku. W 2001 roku zaczal produkowac,pokazal swoje demo DJ Rush, a ten dal mu szanse wypuszczenia go w jego labelu Kne' Deep Records. Rok pózniej wydal swój pierwszy remiks w niemieckim labelu, z czasem dzwieki Franka stawaly sie coraz ciezsze, i za to jest kochany na calym swiecie.
Rozwijajac sie jako producent, Frank Kvitta opuscil ciezka przeszlosc i postanowil wrócic do swoich korzeni. Wydaje w Pornographic Recordings, Phobiq, TKR, Suara i to mówi wszystko o pasji Franka.
W sobotę 25 listopada, zagra ponownie na katowickiej ziemi :) Gwarantujemy - zabierze Was w muzyczną podróż daleko, daleko poza mury klubu. Nie przegapcie tego ! !

http://www.frankkvitta.com/
https://www.facebook.com/frankkvittaofficial/
https://soundcloud.com/frank-kvitta
https://twitter.com/frankkvitta?lang=en
https://www.beatport.com/artist/frank-kvitta/20660
https://www.mixcloud.com/frankkvittaofficial/
VTSS - to mieszkająca w Warszawie DJ-ka i live actowiec, związana z Brutażem oraz warszawskim kolektywem Behind The Stage, w ramach którego organizuje eventy z cyklu 'BTS' skupiających się na bardziej eksperymentalnej i industrialnej stronie muzyki techno. Jest ona również współzałożycielka projektu Oramics- skupiającego się na wspieraniu kobiet w muzyce elektronicznej, gdzie jednym z kuratorów serii podcastów. W jej ekspresywnych dj setach i surowych przesterowanych live actach oscyluje dookoła takich gatunków jak: techno, industrial, ebm i experimental.
https://www.facebook.com/vitiosusvtss/
https://soundcloud.com/vitiosus
Hellboy - DJ, producent i organizator imprez,oddany techno i hard techno. Organizator Electronic Festival, cyklicznej imprezy, która zdobywa coraz większe uznanie w “branży”. Hellboy współpracuje z artystami z całego świata i jest przez nich doceniany, czego dowodem jest jego zaangażowanie w projektach: TKR, Dirty Minds Rec., Naked Lunch Rec., Techno Factory Rec., Underground Family Rec., Shout Rec., Techno Masters Rec., ME,, Stereophonic Rec., Wicked Wave Rec., Krank Rec., Dirty Stuff Rec., Assassin Soldier Rec., DSR Rec.

Utwory Hellboy’a zostały zremiksowane m.in. przez: Kai Pattenber, Luix Spectrum, Viper XXL, Deh-Noizer, Dario Sorano, Gene Karz, Israel Toledo, Mario Ranieri, Daniela Haverbeck, Recycle Duo, Juliana Yamasaki, Gabeen, Torsten Kanzler, Frank Kvitta i wielu innych.

https://www.mixcloud.com/djhellboy/
https://soundcloud.com/djhellboy_artist
https://www.beatport.com/artist/hellboy/120966
https://www.facebook.com/electronicfestival/
https://www.youtube.com/user/djHellboyschranz
Bari - Techno Gang - " Kiedy odkryjesz muzyczną namiętność, pożre Cię. Stanie się częścią twojego DNA. Mozaikę twojego życia tworzy euforia zwycięstwa, a także żal porażki. Ale niech się stanie, co nie powstrzyma cię od powrotu do pracy i tworzenia wartości dla sceny. "

Pasja, którą odkrył w ciągu ostatnich 11 lat, utrzymuje go do tej pory ! To odzwierciedla uczciwą pracę i talent. Zwycięzca kilku konkursów DJ-ski i Konkursu Best DJ SK / CZ. Od 2010 zorganizował już ponad 80 wydarzeń z bogatą międzynarodową obsadą, która ma znaczące miejsce na słowackiej scenie.

Głównym celem jego wysiłku jest cykl imprez Techno Gang, dzięki którym we współpracy z wieloletnim przyjacielem Philippe, coraz częściej słychać o nim poza granicami Słowacji. Dom Techno Gangu stał się katakumbami pod zamkiem w Bratysławie znanym pod nazwa Subclub, w którym zagrali Matt Mus, Steam Shape, Darmec, Stigmata oraz wielu innych.
W swoim stylu muzycznym ma bardzo bogaty wygląd i wyraźnie profilowany dźwięk. Dokładność chirurgiczna mieszania nie jest osiągnięta dzięki technologii cyfrowej, tylko doświadczeniu i wyraźnej słyszalności dźwieku. Charakterystycznym w jego mixach jest wysoki oktanowy, energiczny i dynamiczny dźwięk, który nie ma żadnych kompromisów. Jego występy są pełne energii, oryginalności i radości w muzyce.

Kiedy mówisz Bari, słyszysz techno. Przeszło 17 lat trzyma się tego stylu i nie zamierza nic zmieniać. Jako promotor, DJ i producent, ma przed sobą wiele wyzwań, więc usłyszycie o nim nie raz :)

https://soundcloud.com/bari_sk
https://www.facebook.com/BariAndrejZacik/
https://www.facebook.com/technogangcom/
https://soundcloud.com/technogang_com
https://www.instagram.com/technogang/
Dɪvʌɪη - czyli Zina Mincenkovaite jest 26-letnia Dj-ka , z korzeniami z Litwy i Ukrainy, ale mieszka obecnie w Hadze (NL)
" The Loft ", organizacja, która zalozyla w maju 2014 r. odniosla sukces, dzieki temu pojawia sie regularnie na imprezach w Amsterdamie, Rotterdamie, Hadze jak w swojej ojczystej Litwie. Gra glebokie, melodyjnie techno.
Divain jest obecnie rezydentem i organizatorem wielu organizacji techno w Hadze w klubie Magistrat ; The Loft, Reborn i Wonderground, odbywajacymi sie kazdego tygodnia.
Poza gra w wielu klubach , Ina brala udzial w róznych audycjach w radiach na Cyprze, Barcelonie, Bulgarii oraz w jej wlasnym show z udzialem radia AMW.FM = Amsterdams Most Wanted

https://www.facebook.com/ReBORNTech/
https://www.facebook.com/technodivain/
https://www.mixcloud.com/techDivine/
https://soundcloud.com/user-61485975
Insomnia - Joanna Łęcka znana jako INSOMNIA, jedna z najbardziej obiecujących djek sceny elektronicznej, której kariera muzyczna rozpoczęła się w 2014 roku. Początki jej artystycznej kariery miały miejsce w jednym z najbardziej znanych klubów na mapie Polski – Katowickim Inqbatorze. Tam przekonała się o swej miłości do grania.
Od czasu pierwszego występu, jej ścieżka muzyczna zaczęła nabierać tempa. Zapraszana do klubów na terenie całej Polski, zaliczając po drodze festiwale takie jak Let it Roll w Czechach czy Wake'n'Bass.
W swoich występach Insomnia skupia się na gatunku Techno, nie schodzące poniżej 130 BMP oraz DNB przekraczając wszelkie granice spokojnego przytupu, pozostawiając po swoich setach dziury w parkiecie.
Spontaniczna, wyluzowana i pełna optymizmu kobieta, która nie potrafi żyć bez muzyki.

https://www.facebook.com/Insomniaasia/
https://soundcloud.com/joanna-cka
https://www.facebook.com/Screammusicpl/
Dida - skromny i spokojny człowiek, przez lata podążający za muzyką po parkietach w całej Polsce oraz Europie. Pasjonujący się muzyką odkąd sięga pamięcią, muzyką, która wyraża jego osobowość. Po wielu latach szukania własnego stylu dziś najlepiej czujący się we wszelkich odmianach mrocznego Techno, tego lżejszego jak i mocniejszego. Oficjalnie na muzycznej mapie kraju od 2015 roku. Od tego czasu miał okazję zagrać na takich eventach jak: Bass Music Festival w Szczecinie, Bass Planet w Szczecinie, Silesia in Love w Chorzowie (Main Stage), Bass Vibe w Katowicach, Mayday Polska WE LOVE THE FUTURE, Beats For Love w Ostravie, gościł w takich klubach jak: Luzztro (Warszawa), Projekt LAB (Poznań), Twoja Stara (Poznań), INQbator (Katowice), ZetPeTe (Kraków), Soda Underground Stage (Łódź). Nadszedł czas abyście usłyszeli jego Definicję Muzyki Techno! :)

https://www.facebook.com/Dida-780116258774185/
https://soundcloud.com/didabomba
RDK - obecnie mieszkajacy w Holandii, gdzie rozwija swoja pasje. Muzycznie zwiazany ze stylem Techno. Czlowiek z niezwykla pasja do muzyki. Jego sety sa pelne energii, Ci którzy lubia podziemne dzwieki, odplyna w pierwszych minutach seta. Jego mix-y sa spontaniczne, a dobór tracków bardzo solidny. Dzielil Dj-ke z artystami takimi jak : Marika Rossa, Marco Remus , daniel boon, Juliana Yamasaki, DEVID DEGA, Aplusplus, Lolla Tek, SPEKTRAL, Bari - Techno Gang, Hellboy, Siasia, NEXY, marek nalikowski, Dida, Potocki / Panic System, Noemi Black, Dark Moon, Asiah, David Leese, SHDOW, Dj Proton (DE), Side Effect, The Mockings, Lukasz Ulik oraz wielu innych. Od 2016r. jest wspólorganizatorem serii imprez Electronic Festival, które debiutowaly w katowickim INQbator Klub. Od 2017 czlonek Techno Gang-u, organizator serii Save The Rave oraz zalozyciel podcastu Techno Style Canal. W pazdzierniku ma przyjemnosc zagrac na jednej z imprez konczacej Amsterdam Dance Event, natomiast dwa dni pózniej na znanym w Amsterdamie cyklu Techno Tribe Amsterdam w legendarnym Sugarfactory.

https://www.facebook.com/electronicfestival/
https://www.facebook.com/TechnoStyleCanal/
https://www.facebook.com/RDKdj/
https://www.mixcloud.com/djrdk/
https://soundcloud.com/djrdkofficial
https://www.facebook.com/savetheravepoland/

▬▬▬▬▬▬▬▬ INFO ▬▬▬▬▬▬▬▬

GDZIE : P23 Katowice / ul.Porcelanowa 23
KIEDY : sobota 25 listopada
CZAS : 22.00 - 07.00
WIEK : 18+
BILETY :
MUZYKA : Techno, Melodic Techno, Hard TechnoUpcoming events at P23 Katowice

Food For Animals | Charytatywny Festiwal Katowice
Volunteering

Food For Animals | Charytatywny Festiwal Katowice

Friday 21:00 (24 November)
P23 Katowice, Katowice

I Hate Models at P23 Katowice
Music

I Hate Models at P23 Katowice

Friday 22:00 (12 January)
P23 Katowice, Katowice

Revive with Extrawelt (live) Album Tour / Katowice
Music

Revive with Extrawelt (live) Album Tour / Katowice

Saturday 22:00 (17 February)
P23 Katowice, Katowice

Events around P23 Katowice

Zostajemy praktykami 'Metoda Dobrego Startu'
Workshop

Zostajemy praktykami "Metoda Dobrego Startu"

Saturday 09:00 (09 December)
Pro Civitas - Szkoły i Kursy, Kielce

Wielka Fabryka Elfów w Katowicach
Other
100 m »

Wielka Fabryka Elfów w Katowicach

Friday 14:00 (01 December)
Fabryka Porcelany, Katowice

Doszkolenie techniczne Migdał 18 grudnia Katowice
Workshop
800 m »

Doszkolenie techniczne Migdał 18 grudnia Katowice

Monday 09:00 (18 December)
Indigo Katowice, Katowice

Szkolenie Manicure + Manicure hybrydowy 8-9 stycznia Katowice
Workshop
800 m »

Szkolenie Manicure + Manicure hybrydowy 8-9 stycznia Katowice

Monday 09:00 (08 January)
Indigo Katowice, Katowice

Doszkolenie techniczne Migdał 28 listopada Katowice
Workshop
800 m »

Doszkolenie techniczne Migdał 28 listopada Katowice

Tuesday 14:00 (28 November)
Indigo Katowice, Katowice

W 2018 zdam sesję w pierwszym terminie!
Book
1250 m »

W 2018 zdam sesję w pierwszym terminie!

Sunday 08:00 (01 July)
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Katowice

Świadomość w tańcu - warsztaty taneczne z muzyką na żywo - II spotkanie
Theater
1450 m »

Świadomość w tańcu - warsztaty taneczne z muzyką na żywo - II spotkanie

Sunday 12:00 (26 November)
Good Mood, Katowice

IV edycja Konkursu 'Źródła Marzeń'
Shopping
1800 m »

IV edycja Konkursu "Źródła Marzeń"

Thursday 09:00 (08 March)
QUBUS Group, Katowice