Sesje w stylu noir & vintage

Sesje w stylu noir & vintage


When?

Start time: Friday 10:00 (12 January)
End time: Friday 20:00 (16 February)

About

Kochane Kobietki!
Kilka dni temu powitałyśmy Nowy Rok. Zapewne większość z Was wkroczyła w ten rok z pewnymi ważnymi dla siebie postanowieniami, lub planami na najbliższy czas.
Ja także mam takie swoje jedno postanowienie :) i właśnie chciałabym je Wam przedstawić <3
Jak większość z Was wie, klimaty retro / vintage , burleska, noir i piękno jakie się za nimi kryje, są szczególnie bliskie memu sercu.
Bardzo lubię przybliżać ten magiczny, czarujący świat wszystkim dookoła, i od dawna zachęcam, by poświęcić mu chwilę uwagi w dobie nowoczesności, glamour i fashion...
Stąd nowy projekt, do którego serdecznie Was kobietki zapraszam.
Przywołajmy wspólnie ducha minionych lat i sprawmy, że poczujecie się jak piękne gwiazdy lat 20/30/40... :)

Jeśli do tej pory profesjonalna sesja zdjęciowa pozostawała dla Was jedynie w sferze marzeń, to jest to czas idealny na realizację tego marzenia - kiedy indziej to zrobić niż właśnie w Nowym Roku!
W myśl idei - Nowy rok, nowa Ja ;)

Jeśli kochacie stare kino, piękne eleganckie stroje, dopracowane makijaże, kadry ujmujące klimatem i nastrojem, to jest to sesja właśnie dla Was.
Ku chwale kobiecości, krągłym kształtom, zmysłowości i z miłości do minionej epoki.

Dla kogo jest taka sesja?
- Dla każdej z Was. Nie musisz być modelką, nie musisz mieć doświadczenia w pozowaniu. Postaram się pokierować Tobą podczas sesji, i sprawić, że otworzysz się na nowe doświadczenia , a powstałe podczas spotkania zdjęcia staną się piękną pamiątką.
- Dla wszystkich kobietek, niezależnie od rozmiaru. Dysponuję szeroką gamą ubrań, bez problemu dobiorę coś odpowiedniego w rozmiarach XS-L ( w przypadku większej rozmiarówki być może będę potrzebowała dodatkowej pomocy, lub wyszukania dodatkowego stroju, może się to wiązać z małą dopłatą ).

Co wchodzi w skład takiej sesji, jak ona wygląda ?
- Do sesji zapewniam profesjonalny wizaż oraz dostosowaną do klimatu , stylizację - zgodnie z wybranym pakietem ( poniżej )
- Sesje realizowane są głównie w klimacie noir / retro / vintage, ale mogą także to być klimaty bardziej szalone, jak pin up
- Zapewniam przyjemną, i wolną od skrępowania atmosferę, a także pomoc podczas sesji, i wskazówki dotyczące pozowania. Na pewno będziemy się świetnie bawić :) nie musisz się obawiać. Na sesji jesteśmy tylko we dwie, tak najlepiej się pracuje, dlatego proszę o nie przychodzenie z koleżanką / chłopakiem/ dzieckiem ( chyba, że ma to być wspólna sesja, ale wtedy proszę o taką informację wcześniej i dogranie szczegółów ) , abyśmy mogły pracować w komforcie i spokoju :)
- Otrzymujesz serię pięknych, klimatycznych fotografii, poddanych starannej obróbce, z dbałością o detale, w stylistyce charakterystycznej dla moich fotografii ( polecam zapoznać się przed sesją z moim portfolio na drugiej stronie, gdzie jest dużo więcej prac w klimacie w jakim będziemy pracować - czyli : https://web.facebook.com/Ultramarine-Photography-188725487844216/ , aby wiedzieć jakich efektów się spodziewać )
- W ramach sesji otrzymujesz także wydruki zdjęć z sesji ( zgodnie z wybranym pakietem )

Sesje mogą być tylko w zakresie portretowym, stylizowane, bez nagości.
Ale jeśli masz ochotę na bardziej artystyczne, buduarowe kadry, możemy zrealizować także zakres bieliźniany, nagość zakrytą, jak również subtelny, pełen kobiecości i delikatności akt w starym stylu. Wszystko zgodnie z ustaleniami przed spotkaniem.
A jeśli dobrze będziesz czuła się podczas zdjęć , zawsze możesz zmienić zdanie i z sesji portretowej możemy pójść w kadry typowo buduarowe, gdzie rządzą koronki, gorsety, i pończochy :) .
Ważne, byś dobrze się czuła i bawiła podczas spotkania :)

Z założenia sesje obywać się będą w mojej pracowni, w warunkach studyjnych. Natomiast jeśli będziesz chciała skorzystać z bardziej rozbudowanej scenerii, to dysponuję także wnętrzami idealnymi do takiej sesji, i możemy nasze spotkanie przenieść do pięknego dworku 30km od Pabianic. Wymagane wcześniejsze umówienie terminu w Dworze.

Do wyboru 3 pakiety sesji:

Mini - 200zł :
- sesja w studiu
- 1-2 stylizacje podczas sesji
- 5 gotowych fotografii w pakiecie
- 5 odbitek w formacie 10x15
* ta sesja nie obejmuje makijażu ( leży on po Twojej stronie - możesz umalować się sama, lub skorzystać z czyjejś pomocy )

Full - 300zł :
- sesja w studiu
- makijaż przed sesją
- 2-3 stylizacje podczas sesji
- 10 gotowych fotografii w pakiecie
- 10 odbitek w formacie 15x21

Sesja de lux - 500zł
- sesja realizowana we wnętrzach dworu , w pięknej stylizowanej sypialni z antycznymi meblami
- makijaż przed sesją
- 2-3 stylizacje podczas sesji
- 10 gotowych fotografii w pakiecie
- 10 odbitek w formacie 15x21

Sesje nie obejmują przygotowania fryzury. Nie czeszę modelek / pań, więc jeśli chciałabyś skorzystać również z takiej usługi, to mogę skontaktować Cię z odpowiednią fryzjerką - taka usługa jest dodatkowo płatna.

W celu umówienia się na sesję, zapraszam do kontaktu we wiadomości prywatnej.
Sesje w ramach tego projektu wykonuję maksymalnie do 18 lutego.

Zapraszam serdecznie :)