Summer Camp Ślesin 8-21.07.2018 | Multisportowy obóz dla dzieci

Summer Camp Ślesin 8-21.07.2018 | Multisportowy obóz dla dzieci


When?

Start time: Sunday 08:00 (08 July)
End time: Sunday 20:00 (08 July)

Where?

Fabryka Przygody
Wojciecha Korfantego 18, Zabrze

About

SUMMER CAMP ŚLESIN
TERMIN: 08.07 - 21.07.2018 ( 30 miejsc )
MIEJSCE: Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „GWAREK” (www.gwarekslesin.pl)
ul. Leśna 5, 62-561 Ślesin

Cena: 1650zł*
(*Rodzeństwa -50zł/os.)


Cena zawiera:
nocleg
wyżywienie 3x dziennie + podwieczorek
dojazd autokarem klasy LUX
ubezpieczenie NNW i KL
realizację programu obozu
opiekę wychowawców i instruktorów
opłatę klimatyczną
nagrody

PROGRAM SUMMER CAMP ŚLESIN 2018


 Pierwsza pomoc przedmedyczna - Nigdy nie wiadomo kiedy umiejętność udzielania pierwszej pomocy przyda się w życiu codzienny, jednego jesteśmy pewni, już od najmłodszych lat powinniśmy wdrażać ten element w życie młodych ludzi :)

 Wycieczki kajakowe - Nasz ośrodek położony jest bezpośrednio przy pięknym rynnowym jeziorze, wycieczki kajakowe to niesamowita frajda, bliski kontakt z naturą, widoki, atmosfera, wszystko to na długo zostaje w pamięci naszych obozowiczów…

 Nauka pływania na wodach otwartych - Niecodzienna okazja, żeby zakosztować stylu pływania innego niż ten na basenie, pod okiem trenerów nasi adepci mają szanse szlifować technikę i umiejętności przez cały turnus!

 Kąpiele słoneczne - Nasz ośrodek posiada prywatną plaże którą bacznie obserwuje ratownik WOPR dzięki czemu kąpiele nie tylko wodne ale i te słoneczne są w pełni bezpieczne.

 Zajęcia z łucznictwa - Po naszych zajęciach Robin Hood będzie ukrywał się w lesie, profesjonalny sprzęt na którym dzieci będą mogły ćwiczyć z pewnością wzorowo przygotuje młodych strzelców.

 Wieczorki filmowe - Kino przeniesione na łono natury, ciepłe koce, smakołyki, gwieździste niebo… ach tak to można oglądać!

 Aerobic - Aby pobudzić nasz organizm zalecany jest poranny zastrzyk endorfin, nic tak dobrze ich nie uwalnia jak poranne ćwiczenia, mimo, że nie każdemu chce się o poranku robić wygibasy to uwierzcie, że reszta dnia dzięki temu zabiegowi mija znacznie lepiej.

 Gry i zabawy ruchowe ( multisportowo ) - Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, podchody, pingpong, piłkarzyki i wiele, wiele innych. Formy ruchowe które świetnie integrują, a i przynoszą wiele radości.

 Survival - Przetrwania w dziczy, rozpalanie ogniska, budowanie szałasu, tratwy, obsługa kompasu, konstruowanie łuku, dzięki nabytym umiejętnościom samotność w dżungli nie będzie już niczym strasznym.

 Wycieczka autokarowa całodniowa - Nie samym ośrodkiem żyje kolonista, w planach mamy całodniową wycieczkę, gdzie? wszystko zależne jest od pogody.

 Karaoke - Śpiewać każdy może… trochę lepiej lub… ach nie ważne jak, ważne żeby się dobrze bawić :)

 *Wycieczki rowerowe - Ośrodek położony jest w magicznej krainie lasów i jezior, teren idealny do wędrówek rowerowych *DLA CHĘTNYCH. Do ceny obozu należy doliczyć dodatkowo 150zł za transport sprzętu.

 Nagrody - Certyfikaty uczestnictwa, pamiątkowe koszulki, nagrody niespodzianki, takie właśnie fanty czekają na naszych obozowiczów.

 Ogniska z kiełbaskami w grillowej chacie - Zapach lata, płomienie ogniska, przyśpiewki i smażenie kiełbasek to czysta esencja obozów dla dzieci i młodzieży

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „GWAREK” (www.gwarekslesin.pl) w Ślesinie z bezpośrednim dostępem do ciepłego rynnowego Jeziora Ślesińskiego - położonego w ciągu drogi wodnej Warta-Gopło z własną plażą, molo oraz sprzętem pływającym. Ośrodek zajmuje obszar leśny ponad 60000 m2 przestronnie rozlokowany wśród dorodnych drzew sosnowych, otoczony jest kompleksem Lasów Państwowych o powierzchni kilkuset hektarów Miejsca noclegowe w murowanych i ocieplonych całorocznych – pawilonach w segmentach z 1 pokojem (2 i 3 osobowe) i dwupokojowych (dla 4, 5, 6 osób), w każdym pokoju znajduje się nowoczesny węzeł sanitarny z natryskiem i ciepłą wodą, dodatkowo każdy z pawilonów posiada możliwość regulacji ogrzewania

Na terenie obiektu znajdują się: stołówka, restauracja, sale szkoleniowe wyposażone w projektory multimedialne, rzutniki oraz flipcharty, sklep spożywczo-przemysłowy, miejsce na ognisko, bezprzewodowy Internet Wi-Fi, zjeżdżalnia wodna, mini plac zabaw, świetlica, kawiarenka na wodzie oraz ogrodzony parking

Wyżywienie zapewnia restauracja Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego GWAREK, serwująca tradycyjne dania kuchni polskiej Śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego z bardzo dużym wyborem dań i potraw oraz owoców i jogurtów, obiady podawane na półmiskach.
WAŻNE INFORMACJE

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie starannie dobrana i wysoko kwalifikowana kadra instruktorsko-pedagogiczna: absolwenci AWF z wykształceniem pedagogicznym oraz osoby posiadające uprawnienia do prowadzenia zajęć sportowo - rekreacyjnych

Warunki rezerwacji: wstępnej rezerwacji należy dokonać telefonicznie.

Podstawą rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 800 zł w terminie 7 dni od daty dokonania rezerwacji oraz szczegółowe wypełnienie Umowy - Zgłoszenia i złożenie oryginału umowy w terminie 14 dni. Pozostałą kwotę należy wpłacić do: 12.06.2018 rEvents around Fabryka Przygody

W 2018 roku skoczę ze spadochronem z Podniebną Drużyną SMA!
8.1 km »

W 2018 roku skoczę ze spadochronem z Podniebną Drużyną SMA!

Monday 00:00 (31 December)
Strefa /spadochronowa/ Silesia, Gliwice

Półkolonie - Let's Dance Lato 2018
8.6 km »

Półkolonie - Let's Dance Lato 2018

Monday 02:00 (25 June)
Let's Dance - Studio Tańca, Gliwice

Let's Dance Camp Lato 2018
8.6 km »

Let's Dance Camp Lato 2018

Sunday 09:00 (29 July)
Let's Dance - Studio Tańca, Gliwice

II Bytomski Bieg 'GONItwa'
9.9 km »

II Bytomski Bieg "GONItwa"

Saturday 11:00 (01 September)
Park miejski im. Franciszka Kachla, Bytom

Obóz jeździecki Zakopane 2018
10 km »

Obóz jeździecki Zakopane 2018

Thursday 00:00 (19 July)
Ośrodek jeździecki Per Passione, Gliwice

Eksplozja Kolorów w Świętochłowicach 2018!
10 km »

Eksplozja Kolorów w Świętochłowicach 2018!

Saturday 16:00 (08 September)
OSIR Skałka, Schwientochlowitz

Kizomba Workshops Pyras&Poręba / Mili&Krystian
Workshop
11 km »

Kizomba Workshops Pyras&Poręba / Mili&Krystian

Friday 21:00 (20 July)
Willa Styl Restauracja Pensjonat, Swietochłowice

Kursy dla pianistów
16 km »

Kursy dla pianistów

Sunday 18:00 (01 July)
Pałac w Rybnej, Tarnowskie Góry