TY i Twoje ciało-relacja na całe życie.Cykl rozwojowy dla kobiet

TY i Twoje ciało-relacja na całe życie.Cykl rozwojowy dla kobiet


When?

Start time: Friday 18:00 (26 January)
End time: Friday 19:00 (09 March)

About

W STYCZNIU 2018 RUSZA TRZECIA, NOWA GRUPA ON-LINE PLUS OFF-LINE!

Dawno, dawno temu… opowiedziano Ci, że Twoje kobiece ciało ma wyglądać w określony sposób. Powinno mieć takie a nie inne proporcje, wielkość i jędrność piersi, szerokość bioder czy długość nóg. Przekazano Ci także, że niektóre części ciała są w porządku, a inne są źródłem wstydu. Ukazano Ci, że najbardziej pożądane jest młode ciało. Dowodzono, że tylko ciało, które jest dostosowane do kanonów piękna, może przynieść Ci upragnione: związek, karierę czy sukces. Uprzedmiotowiono też kobiece ciało, by służyło przyjemności innych a nawet…reklamowaniu rzeczy.

Nie wierz w takie bajki. Twoje ciało należy do Ciebie. Całe Twoje ciało jest w porządku. Niezależnie od rozmiaru, kształtu i wagi pozwala Ci kochać, być kochaną. Widzieć bliskich i obejmować ich. A także odczuwać emocje, doświadczać zmysłowych przyjemności. Cieszyć się rozkoszą.

To dzięki ciału stoisz, chodzisz, biegasz, pływasz. W jego kształtach żyje pamięć o Twoich przodkiniach i przodkach. To przez nie przejawia się Twoja indywidualność, piękno i moc.

TWOJE CIAŁO JEST BOSKIE!

Nie jesteś przekonana? Daj się przekonać! Weź udział w moim kursie on-line plus off-line „TY i Twoje ciało – relacja na całe życie”.

Ten cykl rozwojowy dla kobiet został zaprojektowany w ten sposób, by umożliwić Ci głębokie spotkania z Twoim CIAŁEM. Po kilku latach prowadzenia go „na żywo”, przygotowałam kurs on-line do pracy i doświadczania w domu. Dzięki temu zbadasz, jaką masz relację z Twoim CIAŁEM i będziesz mogła ją zbudować świadomie. Będziesz ożywiać te rejony swojego ciała, do których zaglądasz, lecz może zbyt rzadko. Przyjrzysz się tym częściom CIAŁA, z którymi dotąd nie miałaś kontaktu. Pochylisz się nad przebudzaniem obszarów, w których mieszka kobiecość i seksualność. Doświadczysz tego wszystkiego w rytmie i czasie idealnym dla Twojego CIAŁA. A wszystko po to, byś mogła mieć kontakt z CIAŁEM i jego potrzebami i mogła na nie adekwatnie odpowiadać. Jeśli uznasz, że chciałabyś zakończyć ten cykl spotkaniem na żywo, możesz wykupić taką opcję.

CO KUPUJESZ
Siedmiotygodniowy kurs warsztatów on-line. W każdej z siedmiu lekcji poświęcimy uwagę różnym obszarom CIAŁA. Będziemy pracować nad przekonaniami, postrzeganiem własnego wyglądu, aspektami kobiecości i seksualności. Lekcje będę Ci przesyłać w sobotę rano, byś mogła ją od razu zgłębiać w wolnym czasie podczas weekendu. Możesz też nieśpiesznie celebrować ją przez kolejnych 7 dni. W lekcjach znajdziesz:
1. Filmik wprowadzający
2. Wiedzę teoretyczną
3. Ćwiczenie psychoedukacyjne.
4. Praktykę oddechową
5. Praktykę ruchową/taneczną
6. Ćwiczenia z obszaru pracy z emocjami/głosem/wizualizacją/rysowanie lub malowanie
7. Relaksację

Plus kurs off-line – siedem godzin pracy i przyjemności (w godzinach 10-18, z godzinną przerwą na obiad). Spotkanie na żywo będzie świętowaniem oddechu, ruchu, tańca, dotyku. A zarazem możliwością poznania innych kobiet, z których każda, tak jak Ty, jest na ścieżce budowania świadomej i radosnej relacji ze swoim ciałem.

CZAS
*Zaczynamy 26 stycznia 2018. Przez siedem kolejnych piątków będziesz otrzymywać porcję materiałów, które pomogą Ci nawiązać kontakt z Twoim ciałem. Ostatnią lekcję dostaniesz 9 marca.
*W połowie cyklu usłyszysz mnie podczas godzinnego webinaru i będziesz mogła zadać mi pytania na czacie.
* Na tydzień po zakończeniu kursu, w sobotę 17 marca możesz dołączyć do spotkania off-line, które pozwoli Ci zintegrować i w pełni ucieleśnić zmiany, których doświadczysz dzięki temu kursowi. Spotkamy się w Warszawie lub okolicy (wybór przestrzeni będzie uzależniony od liczebności grupy).
* Już od pierwszego dnia trwania kursu, czyli 26 stycznia 2018 będziesz miała kontakt ze mną i innymi kobietami biorącymi udział w tym programie, w przestrzeni tajnej i zamkniętej grupy „Ty i Twoje ciało” na FB. To będzie społeczność wspierająca Cię w procesie zmiany podczas tych siedmiu tygodni.

To Ty decydujesz, czy wybierasz pracę on-line, czy chcesz także spotkać się na żywo ze mną i kobietami uczestniczącymi w kursie. Jeśli uznasz, że chcesz wykupić dwie opcje, jest to możliwe jedynie w momencie zakupu kursu internetowego.

199zł - DO 08.01.2018
249zł - DO 19.01.2018
299zł -DO 26.01.2018

Opłata za dodatkowy całodniowy warsztat na zakończenie kursu 150 zł (tylko przy zakupie kursu online)!

Wyślij zgłoszenie poprzez formularz dostępny na tej stronie:
http://www.coachingciala.pl/tyitwojecialo

OPINIE PO KURSIE:
Justyna W.: Świetny, wyjątkowy i ważny temat. Do nieustannego zgłębiania. Bardzo zaangażowana, doświadczona, ciekawa prowadząca :)). Dużo wspaniałych ćwiczeń, do których można wracać, uzupełnionych teorią. Piękny język w tekstach pisanych (to ważne i profesjonalne), wciągające opisy. Super pomysł z warsztatem na koniec, w świetnym miejscu i o wyjątkowej atmosferze. Wspaniałe doświadczenie i fajnie, że mam możliwość dalszej pracy z materiałami.

Małgorzata N.: Kurs bardzo intensywny i wymagający. Mimo nie przerobienia części materiałów czuję cudowną więź z moim ciałem, lepiej odczytuję jego (i moje) potrzeby. Nabrałam więcej szacunku dla ciała i bardziej ufam sobie. To była cudowna podróż w głąb siebie, a raczej kupno przewodnika i biletu, bo prawdziwa podróż dopiero się zaczyna. Dziękuję.

Magda F.: Bardzo ciekawe i inspirujące dla mnie doświadczenie. Mam zamiar korzystać z materiałów i utrwalać zawarte w nich treści po to, aby zintegrować lepiej siebie.

Małgorzata W.: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Nie zdążyłam jeszcze przećwiczyć wszystkiego (kursy on-line mają to tego, że wciąż coś wypada i się odkłada ćwiczenia na później, albo po prostu rodzina w domu przeszkadza :), ale już obserwuję pozytywny wpływ kursu na moje życie. Szczególnie w kwestii skupienia uwagi na poszczególnych częściach ciała, uspokojenia umysłu, który wciąż jest tak jakby poza, w kręgu wielu spraw zewnętrznych. Dziękuję Ci Izo.

Monika M.: Kurs był ciekawy, kobiecy rozwojowy i praktyczny. Jedyna przeszkoda to czas niezbędny do wykonywania praktyk.