W Kobiecym Kręgu - spotkanie inauguracyjne Nowego Kręgu Kobiet

W Kobiecym Kręgu - spotkanie inauguracyjne Nowego Kręgu Kobiet


When?

Start time: Monday 18:00 (26 February)
End time: Monday 20:30 (26 February)

About

ZAPROSZENIE DO NOWEGO KRĘGU KOBIET! <3 <3 <3
Witaj droga Kobieto!

Dokładnie 3 lata temu – idąc za pragnieniem własnego serca – zaprosiłam kilka (znanych i nieznanych mi) kobietek do wspólnego tworzenia kobiecej przestrzeni wzrostu, którą nazwałyśmy „W Kobiecym Kręgu”.
Moim pragnieniem i intencją było stworzenie miejsca, gdzie kobiety będą mogły zrobić dla siebie coś życiodajnego, poznawać i rozumieć siebie samą coraz lepiej, jak i dzielić się swoją mądrością, pięknem i całym niepowtarzalnym bogactwem.
I tak też się stało. Za nami ponad 30 twórczych i niepowtarzalnych spotkań, wiele tematów, ogromna porcja wiedzy rozwojowej, masa ćwiczeń i warsztatów, rozmów, hektolitry wypitej herbaty i kilogramy zjedzonych domowych smakołyków. :-)

Wsłuchując się znów w siebie, jak i w sygnały, jakie dochodzą do mnie ze świata od poszukujących takiej przestrzeni kobiet, postanowiłam otworzyć się na Nowe i zaprosić Ciebie (jak i inne bliskie Ci kobiety) do nowego Kobiecego Kręgu, który tworzy się, może także z Tobą i dzięki Tobie, w SOS-ie.
Spotkania – 1w miesiącu
Pierwsze spotkanie: 26.02.2018 godz. 18.00 – 20.30
Miejsce spotkania: SOS Ośrodek Wsparcia Rodziny
ul. Prosta 47 (budynek stajni św. Józefa), 65-783 Zielona Góra
Kontakt: Joanna Mazurek
Mail: amazurek@wp.pl
Tel. 530 430 183
https://www.facebook.com/soszielonagora
https://www.facebook.com/joanna.mazurek.coach
Szczegółowe informacje po mailowym zgłoszeniu chęci udziału w spotkaniu!

Jeśli chciałabyś tworzyć tą kobiecą przestrzeń rozwoju, ale nie możesz niestety przybyć na spotkanie inauguracyjne 26.02, to daj proszę znać.
Joanna Mazurek (prowadząca „W Kobiecym Kręgu”):
- filolog germanista, doradca i mediator rodzinny, coach (z tytułem Personal Coach xpand certyfikowanym przez Europäisches Netzwerk für Beratung, Psychologie und Therapie e.V.), prywatnie żona i mama.
Profil prowadzącej: Jako coach pracuję z dojrzałymi kobietami w przełomowych momentach ich życia.
Pomagam im zwycięsko przejść przez te zarówno chciane jak i niechciane zmiany, by mogły na co dzień doświadczać radości, satysfakcji z pracy i spełnienia w życiu osobistym.
A oto tylko kilka wypowiedzi Kobiet, które tworzą Kobiecy Krąg działający w SOSie już od 2015 roku:

Spotkania „W Kobiecym Kręgu” to dla mnie ważny czas i staram się żadnego nie opuścić. Są dla mnie możliwością zatrzymania się, zastanowienia nad tym co ważne, co mogę zmienić, by moje życie było piękniejsze. Jest to też możliwość spotkania wspaniałych, ciepłych i otwartych kobiet!!!
Dla mnie najcenniejsze jest to, że po tych spotkaniach moje życie faktycznie się zmienia. Ważne jest dla mnie również to, że na spotkaniach czuję się bezpiecznie, dzięki zasadom i atmosferze, które wprowadziła prowadząca  (Ewelina Witowska)

WKK - to radość z odkrywania siebie i innych kobiet oraz siebie na tle innych (świadomość, że nie tylko ja tak mam, uspokaja, a poznanie, że można inaczej, lepiej podpowiada jak zmienić lub zaadoptować już gotowe sprawdzone rozwiązania).
W spotkaniach WKK cenię sobie szczególnie szczerość, spontaniczność, otwartość, wyrozumiałość kobiet uczestniczących, ale przede wszystkim nadającej ton spotkaniom – prowadzącej :-) (Marlena Chromik Łebek)

Spotkanie „W Kobiecym Kręgu” są dla mnie odskocznią od dnia codziennego. Są pracą nad sobą. I zastanowieniem. Są dobrze spędzonym czasem. Są wytchnieniem i radością. Z pełnym przekonaniem poleciłabym udział w WKK innym kobietom, bo każda z nas zasługuje na to, by uwierzyć w siebie, a te spotkania to umożliwiają. (Magda Łuczak - mamajudo.blogspot.com)

"Spotkania „W Kobiecym Kręgu” to przestrzeń, gdzie można wyrazić siebie i wiedzieć, że nikt cię nie skrytykuje. Gdzie otwartość na ludzi jest podstawą. Każda z nas w tym kręgu uczy się tego, co w tym momencie potrzebuje. Jest więc to czasem różne dla nas w tym samym czasie.
Dla mnie najcenniejsze w Kręgach jest dzielenie się doświadczeniem i przeżyciami w kontekście podejmowanych kwestii, możliwość spojrzenia na świat oczami innych, z lotu ptaka.. Czasami uderza to, co się wtedy odkrywa w sobie. (Anna Laukajtis)

„WKK” to dla mnie miejsce zdobywania wiedzy o sobie samej i o innych, jak pracować ze sobą, jak się rozwijać itp. To możliwość zachwytu nad innymi kobietami, poznawania potencjału kobiecości, doświadczania i udzielania wsparcia, doświadczania wspólnoty poprzez dzielenie się sobą nawzajem. Co jest najcenniejsze? Spotkanie z kobietami ;-) hehe, więź jaka się rodzi.
Cenię też możliwość konfrontacji swojego obrazu z tym jak widzą, odbierają mnie inne kobiety lub jak widzą jakiś problem w inny sposób niż ja, słuchania o różnych potrzebach.
Chciałabym, aby więcej kobiet mogło doświadczyć tej niesamowitej mocy, empatii kobiet i odkryć swoją własną siłę, wzmocnić się, a to wszystko pod opieką prowadzącej, której można zaufać i od której można się dużo uczyć  (Beata Bus-Bąkowska)Events around SOS Ośrodek Wsparcia Rodziny

Quebonafide / Egzotyka, Zielona Góra
550 m »

Quebonafide / Egzotyka, Zielona Góra

Friday 20:00 (02 February)
WySPa - Klub Studencki, Zielona Góra

WBW 2018 • Zielona Góra • Freestyle Battle
550 m »

WBW 2018 • Zielona Góra • Freestyle Battle

Saturday 18:00 (14 April)
WySPa - Klub Studencki, Zielona Góra

Dezerter * Zielona Góra * WySPa * 09.03.2018
550 m »

Dezerter * Zielona Góra * WySPa * 09.03.2018

Friday 20:00 (09 March)
WySPa - Klub Studencki, Zielona Góra

Koncert TAU · O N tour · Zielona Góra · Klub Wyspa · 10.03.2018
Music
550 m »

Koncert TAU · O N tour · Zielona Góra · Klub Wyspa · 10.03.2018

Saturday 20:00 (10 March)
WySPa - Klub Studencki, Zielona Góra

Problematyka kary łącznej - wykład SSR Sebastiana Kowalskiego
1300 m »

Problematyka kary łącznej - wykład SSR Sebastiana Kowalskiego

Wednesday 16:00 (24 January)
Studenckie Koło Nauk Penalnych, Zielona Góra

Zapraszamy wszystkich wędkarzy na pokaz nowości 2018
1200 m »

Zapraszamy wszystkich wędkarzy na pokaz nowości 2018

Friday 08:00 (02 February)
Fish24pl, Zielona Góra

Letnie orzeźwienie - wakacje tuż tuż!
1750 m »

Letnie orzeźwienie - wakacje tuż tuż!

Friday 17:00 (15 June)
Studio Kulinarne Look&Cook, Zielona Góra

Wegańska Wielkanoc
1750 m »

Wegańska Wielkanoc

Thursday 17:00 (22 March)
Studio Kulinarne Look&Cook, Zielona Góra