Wakacje W Stajni Tabaluga Obóz Jeździecki

Wakacje W Stajni Tabaluga Obóz Jeździecki


When?

Start time: Saturday 12:00 (30 June)

Where?

Stajnia Tabaluga
Malerzowice wielkie 62, Malerzowice Wielkie
Sport

About

OBÓZ JEDZCIECKI:
I TURNUS 1.07-7.07
II TURNUS 8.07-14.07
III TURNUS 15.07- 21.07
IV TURNUS 22.07- 28.07
V TURNUS 29.07- 4.08
VI TURNUS 5.08-11.08
VII TURNUS 12.08- 18.08
VIII TURNUS 19.08-25.08
IX TURNUS 26.08-1.09

KOSZT 950 ZL ZA TURNUS
OFERTA DLA DZIECI OD 9 LAT +
* 2 LEKCJE JAZDY KONNEJ DZIENNIE Z INSTRUKTOREM
lekcja jazdy trwa 1h dla osób samodzielnie jezdzácych a 0,5h dla poczatkujacych- lonza.
* 4 posiki dziennie (sniadanie, obiad podwieczorek i kolacja)- catering Bar Stokrotka W Jaczowicach- pyszna domowa kuchnia.
* noclegi w przytulnych pokojach, lozka 2 pietrowe; kazdy uczestnik musi przywiez ze soba spiwor i poduszke.
* zajecia sportowe, plastyczne, itp. z wychowawca , który zadba o bezpieczenstwo i swietna zabawe.
* ubezpiecznie NNW dla kadego uczestnika.
ZAPISY DO 30 MAJA 2018 NA I,II,III,IV i V TURNUS.
ZAPISY DO 30 CZERWCA 2018 NA VI, VII, VIII i IX TURNUS.
PRZY ZAPISIE BEZWROTNA ZALICZKA 500 ZL
POLKOLONIE :
I TURNUS 2.07-06.07
II TURNUS 9.07-13.07
III TURNUS 16.07-20.07
IV TURNUS 23.07-27.07
V TURNUS 30.07-3.08
VI TURNUS 6.08-10.08
VII TURNUS 13.08-17.08
VIII TURNUS 20.08-24.08
IX TURNUS 27.08-31.08

ZAJECIA OD PONIEDZIAKU DO PIATKU
OD 9:00 DO 15:00
W OFERCIE:
1 LEKCJA JAZDY KONNEJ
ZAJECIA Z WYCHOWAWCA : SPORTOWE, TEORETYCZNE, PLASTYCZNE, MUZYCZNE ITP.
NAUKA PIELEGNACJI KONIA
1 POSILEK OBIAD OK. 12:00 - caternig bar Stokrotka w Jaczowicach
KOSZT 400 ZL ZA TURNUS
PRZY ZAPISIE BEZWROTNA ZALICZKA 200 ZL
ZAPISY DO 30 MAJA 2018 NA I, II, III, IV i V TURNUS
DO 30 CZERWCA 2018 NA VI, VII, VIII i IX TURNUS.



Events around Stajnia Tabaluga

Bloodline Fight Camp- Letni Obóz K1/Muay Thai (Zakopane)
18 km »

Bloodline Fight Camp- Letni Obóz K1/Muay Thai (Zakopane)

Wednesday 13:00 (08 August)
KO Bloodline Gym Nysa, Nysa

Warsztaty Fotograficzne na Zamku Moszna
25 km »

Warsztaty Fotograficzne na Zamku Moszna

Monday 12:00 (03 September)
Moszna Zamek, Lebina Moszna

29. Międzynarodowy Kurs Muzyczny w Opolu
31 km »

29. Międzynarodowy Kurs Muzyczny w Opolu

Wednesday 08:00 (01 August)
Międzynarodowy Kurs Muzyczny w Opolu, Opole

Ania Dąbrowska The Best Of / Opole / 18.08.2018
31 km »

Ania Dąbrowska The Best Of / Opole / 18.08.2018

Saturday 20:00 (18 August)
Narodowe Centrum Polskiej Piosenki, Opole

Medytacja w Amfiteatr Opole, Summer 2018
31 km »

Medytacja w Amfiteatr Opole, Summer 2018

Tuesday 18:00 (03 July)
Amfiteatr Opole, Opole

Wakacyjny Kurs Instruktora Tańca
32 km »

Wakacyjny Kurs Instruktora Tańca

Monday 10:00 (13 August)
Centrum Edukacji Tanecznej i Choreografii, Opole

Kurs masażu I i II stopnia.

Kurs masażu I i II stopnia.

Monday 15:00 (02 July)
CKKS - Centrum Kształcenia Kadr Sportowych, Krzyki