Warsztaty Gran Canaria

Warsztaty Gran Canaria


When?

Start time: Monday 16:00 (15 January)
End time: Monday 16:00 (29 January)
Other

About

Warsztaty Sportowe ''Ultra Trail'' na wyspie Gran Canaria. Będziemy biegać, biegać i dużo biegać. Możliwe, że trochę pogadamy o bieganiu, życiu i problemach współczesnych czasów. Lecimy tam, aby udeptać im te wszystkie góry. Liczy się tylko dobry trening:
spanie, jedzenie, trenowanie - na tym się skupimy!

Miejsce:
Gran Canaria. To nie przypadek. Jest ciepło, tanio (w grupie) i górzyście.

Termin:
Na przełomie styczeń - luty przyszłego roku! Jeszcze do dogadania z Wami (zainteresowanymi). Jestem otwarty na propozycję. Ja z chęcią wyruszę na ok. 2 tygodnie! Mogę ciut dłużej. W terminie 21.01.2018 jest organizowany bieg uliczny 10km, półmaraton oraz maraton. Można to aktywnie połączyć z warsztatami.

WIĘC JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY:
podaj poniżej termin który odpowiada Ci.

Jakość:
Jest to druga edycja prestiożowego warszatu/obozu/ zlotu ''Ultra Trail''. Charakteryzuje Nas profesjonalizm, luz, luz, luz, luz.

Nocleg:

Śpisz jak chcesz, gdzie chcesz i ile chcesz. Tylko pamiętaj! Rano wstajesz i jesteś na szlaku cały dzień. Nocleg oraganizujemy wspólnie! W grupie siła i taniość. Więc rezerwujemy jakiś tani apartament na Airbnb.com i dzielimy się kosztami. W zeszłym roku wyszły to bardzo przyzwoite kwoty, gdzie ja student nie narzekałem.

Jedzenie

Gotujemy wspólnie. Śniadania, obiady, kolacje jemy wspólnie. Wspólny posiłek zrobiony z produktów kupionych tam wychodzi naprawdę tanio. Nie ma podjadania samolubie! Rączki na stół, to co przywiozłeś z Polski gładziesz na stół, aby każdy mógł się podzielić. Żadnego snikersika nie zataisz...

Transport

Bilety we własnym zakresie. Obecnie jestem w stałym kontakcie z pentagonem. Oni specjalnie na rzecz obozu monitorują aktualne ceny biletów. W zeszłym roku kupiłem w dwie strony bilet za ok. 300zł. Liczę, że i w tym razem się uda!

Transport wyspa

Wynajem samochodu

Dzielimy się kosztami wynajęcia samochodu. Ciciar chyba tak się nazywa firma w której warto wypożyczyć. Też są dobre ceny, bo zrobiłem to podczas 2017 edition!

Sport

Docelowo będziemy uprawiać tam ultra trail - wachowa nazwa. Rozwijąc temat to jest to bieganie po górach na straszne odległości. Ewentualnie możemy coś zmienić na miejscu. Zależy jak samopoczucie.

Osoby o innej profesji mile widziani - rower? pływanie? bierki? kopacze? Szanujemy! Jesteśmy wszyscy równi :)