Wolność i miłość. Tantra wewnętrznej esencji serca

Wolność i miłość. Tantra wewnętrznej esencji serca


When?

Start time: Monday 18:00 (09 July)
End time: Sunday 14:00 (15 July)

Where?

Tu i Teraz
Nowe kawkowo 52 A,gm Jonkowo, Nowe Kawkowo

About

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
„TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu
zaprasza 9-15 lipca 2018 na warsztat

WOLNOŚĆ I MIŁOŚĆ. TANTRA WEWNĘTRZNEJ ESENCJI SERCA. INTENSYWNY RETREAT. PROWADZI: ANANDA KUMAR

Czym jest tantra?
Tantra jest wewnętrzną alchemią dostrajania się do wyższych możliwości, przekształcania się z gąsienicy w motyla, z błota w lotos, ze zwierzęcia w boską istotę.
Poprzez miłość i świadomość, tantra akceptuje i przekształca surową dziką energię w niezmierzone możliwości wyrażania seksualności, budowania relacji, uzdrawiania, kreatywności, jasności i wolności. Tantra jest czułym spotkaniem i stopieniem się dwóch polaryzacji: męskiej i kobiecej, ziemskiej i niebiańskiej, wewnętrznej i zewnętrznej, mikrokosmosu i makrokosmosu, miłości i wolności.

Czego możemy się nauczyć i doświadczyć podczas tego warsztatu?
W tej podróży medytacyjnej:
Będziemy praktykować świadomy oddech, uzdrawianie i medytacje tantryczne, aby wprawić energię w ruch, poszerzyć ją i przetransformować.
Z miłością i świadomością spotkamy się z męskim i kobiecym pierwiastkiem w nas.
Z uważnością i otwartym sercem doświadczymy wewnętrznej i zewnętrznej jedności oraz połączymy ją z kreatywną ekspresją siebie.
Nauczymy się aktywować głębszą warstwę energii i świadomie odżywiać wszystkie aspekty życia w oparciu o 7 czakr: przetrwanie i bezpieczeństwo, przepływ i radość, moc i relacje, zaufanie i miłość, prawda i ekspresja, wgląd i jasność, jedność i wolność.
Będziemy aakceptować, uzdrawiać i odpuszczać trzymanie się sytuacji z przeszłośc, aby w pełni móc otworzyć się na chwilę obecną.
Doświadczymy intymności z samym sobą i z życiem
Otworzymy się na tajemnicę życia ... w wymiarze mikro- i makrokosmicznym, dzięki alchemicznym narzędziom: Tantrze Vigyan Bhairav, Jodze i Wewnętrznej Mądrości.
Poznamy praktyczne narzędzia do integrowania swoich przeżyć w codziennym, osobistym życiu, w relacjach i w pracy.
Wzbogacimy codzienne życie o serdeczną i wrażliwą ścieżkę tantry środka, integrującą wszystkie kolory tęczy / aspekty życia

Kto może dołączyć do tego odosobnienia?
Single i pary
Początkujący i doświadczeni
Wszyscy, którzy chcą żyć w pokoju, zdrowiu, miłości, wolności i szczęściu.

Czy czlonkowie mojej rodziny mogę przyjść na warsztat ?
Oczywiście. Jednak ważne jest, aby skupić się na swojej wewnętrznej podróży i dać przestrzeń swojemu krewnemu, aby odkrył własną podróż bez Twojej ingerencji.

Czy mogę przyjść tylko jako obserwator?
Nie. Wchodzisz w pełnie doświadczenia z całą swoją totalnością, obecnością i otwarciem.

Jaki jest harmonogram?
Typowy dzień na warsztacie rozpoczyna się od porannej praktyki jogi lub medytacji, a wieczorem jest przestrzeń sensytywna. Będzie czas na kontakt z naturą, relaks, spotkania towarzyskie.
Czy jest to bezpieczna przestrzeń?
Tak, tworzymy bezpieczną, godną zaufania, poufną, wspierającą i medytacyjną przestrzeń do uzdrawiania i poszerzania granic każdego z nas. Będziemy proponować alternatywne praktyki o różnym poziomie intymności. Chodzi głównie o to, by być w bliskości z samym sobą i z życiem.

Czy są to praktyka religijne oparte na wierze?
Nie, nie są. Jest to naukowy proces oparty na naturalnym funkcjonowaniu naszego systemu fizycznego i energetycznego. Proces samo-odkrywania i empirycznego doświadczania. Nic, w co trzeba ślepo /religijnie wierzyć.

Co powinienem przynieść ze sobą?
Oprócz wygodnych luźnych ubran i białej odzieży (do konkretnych medytacji), przywieź ze sobą także swoją kreatywność, aby móc wyrazić się w muzyce, tańcu, śpiewie, pisaniu, rękodziele, malarstwie...

Gdzie mogę doświadczyć smaku tego warsztatu przed podjęciem zobowiązania na 7 dni?
Na Festiwalu Tantry w Polsce w 2018r odbędą się sesje demo. Zobacz też zdjęcia z poprzednich intensywnych warsztatów tantry z Anandą:

https://www.facebook.com/pg/AnandaBeings/photos/?tab=album&album_id=1762564653962563
https://www.facebook.com/AnandaBeings/photos/?tab=album&album_id=1973066546245705" rel="nofollow">https://www.facebook.com/AnandaBeings/photos/?tab=album&album_id=1973066546245705
https://www.facebook.com/pg/AnandaBeings/photos/?tab=album&album_id=1915233968695630
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1727338394151856.1073741846.1576479102571120&type=1&l=93eec4e5f0

PROWADZĄCY: ANANDA KUMAR

Ananda jest nauczycielem medytacji i uzdrowicielem pracującym z wewnętrzną esencją poprzez ciało, umysł, emocje i energię za pomocą transformujących narzędzi Jogi i Tantry!

Niektóre mistyczne doświadczenia i dalekie wędrówki doprowadziły Anandę do wewnętrznych i zewnętrznych podróży, podczas których w ciągu ostatnich 21 lat badał różne formy jogi, tantry, uzdrowień i przestrzeni energetycznych. Wzrastał na ścieżce tantry pod serdecznym okiem Osho, wdzięczny za doświadczenia i nauki wspaniałych nauczycieli, takich jak Ma Sarita i Swami Hariprem. Został inicjowany przez Baul Guruji Sadhandas’a.

Intuicyjny uzdrowiciel, profesjonalnie przeszkolony przez wspaniałych nauczycieli w świadomych społecznościach Osho i Auroville w różnych formach uzdrawiania poprzez ciało, umysł, emocje i energię: Watsu, Aqua wellness, Refleksologia stóp, Reiki, Uzdrawianie Praniczne (Pranic Healing), Hipnoterapia (Hypnotherapy), Alechmia Dotyku – Rebalancing.
Ponad 7 lat temu Ananda pozostawił zawód architekta, aby dzielić się tantrą, prowadzić warsztaty i szkolenia, poświęcając się szczeremu nauczaniu w Indiach, Wietnamie i Europie. Przypomina ludziom, aby żyli z esencją miłości i wolności wewnątrz i na zewnątrz.

Informacje na temat poprzednich kursów, szkoleń i innych wydarzeń:
https://www.facebook.com/AnandaBeings/
https://www.facebook.com/groups/tantralife

W TEJ PODRÓZY WEZMĄ UDZIAŁ TAKŻE:

JULIA

W Indiach spotkała ją głęboka osobista przemiana na wielu poziomach. Jej miłość do jogi, uzdrawiania dźwiękiem, świadomy dotyk oraz taniec błogości pozwalają połączyć alchemię własnej praktyki z inspiracją mistrzów, których spotkała na swojej drodze. Jej sesje są dynamiczne, przepływowe, głęboko odprężające i relaksujące.Widzi oddech nie tylko jako klucz do zdrowego ciała i czystego umysłu, ale również do ścieżki serca i możliwość odblokowania drzwi do nieskończonej przestrzeni spokoju i błogości oraz światła świadomości.
ISSA

Mieszka na Bali od 3 lat, od 5 lat regularnie prowadzi warsztaty w Indiach, w wieku 15 lat zaczęła praktykować medytację, a od 10 lat rozwija pracę warsztatową z zakresu szeroko pojętej Sztuki Życia. Jej głęboka energetyczna obecność dopełni całość procesu na subtelnych poziomach. Wsparciem będą esencje wibracji z zestawu tantrycznej iluminacji do pracy na poziomie energii, powstałe z naturalnych komponentów: ziół, kwiatów, kryształów, minerałów oraz kolorów.
Dla chętnych poprowadzi sesje indywidualne do pełnej integracji, dzieląc się swoim doświadczeniem twórczego manifestowania potencjałów w Sztuce Życia. Będzie czuwała nad przebiegiem wydarzenia, oraz asystowała w tłumaczeniu procesu na język polski. Ananda przybędzie do Polski na zaproszenie prowadzonej przez nią Akademii, po tym jak uczestniczyła w jego projekcie w Indiach, inicjując medytację wglądu w rozwój ciała świetlistego. W czasie retreatu poprowadzi Ceremonie Transcendentalnego Oddechu - w celu przebudzenia wizji, połączenia z wewnętrznym uzdrowicielem, uwolnienia starych dysfunkcyjnych wzorców

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!
DATA: 9-15.VII.2018
ROZPOCZĘCIE: 9.VII. o godz. 18 kolacją (poniedziałek)
ZAKOŃCZENIE: 15.VII. o godz. 14 po obiedzie (niedziela)
MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

CENA WARSZTATU: 1600 zł + koszty pobytu i wyżywienia
PROMOCJA: 1250 zł przy wpłacie zaliczki za warsztat do 15 maja!

CENA POBYTU: wyżywienie 70 zł dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie) noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc.

UWAGA: ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKt: www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu ,
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382,
Maja Wołosiewicz - Towalska 606994366,

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę 2 zaliczek w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 9-15.VII. 2018”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!
W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne.
Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

6. Bezzwrotną zaliczkę za warsztat w wysokosci 600 zł z opisem „ imie i nazwisko, Ananda” prosimy wpłacać na konto:

AKADEMIA ŚWIATŁA DUSZY, JASNA 37/7, SZCZECIN
43 1910 1048 2690 8106 5453 0001Upcoming events at Tu i Teraz

Events around Tu i Teraz

Letnia Szkoła Życzliwego Sceptycyzmu. Turnus II
3.8 km »

Letnia Szkoła Życzliwego Sceptycyzmu. Turnus II

Thursday 12:00 (26 July)
Wczasowisko Łąkowisko, Swiatki

Food Truck Beer Zone 2 Olsztyn
17 km »

Food Truck Beer Zone 2 Olsztyn

Friday 15:00 (07 September)
Plaża Miejska Olsztyn, Olsztyn

Półkolonie w sierpniu w Akademii Nauki w Olsztynie
19 km »

Półkolonie w sierpniu w Akademii Nauki w Olsztynie

Monday 09:00 (27 August)
Akademia Nauki Olsztyn szybkie czytanie techniki pamięci i robotyka Lego, Olsztyn

WARMIA-pociągiem z parowozem na wycieczkę!
19 km »

WARMIA-pociągiem z parowozem na wycieczkę!

Tuesday 09:00 (24 July)
Miasto Olsztyn, Olsztyn

ROZLEWISKO-pociągiem do Olecka!
19 km »

ROZLEWISKO-pociągiem do Olecka!

Monday 08:00 (23 July)
Miasto Olsztyn, Olsztyn

Letni obóz badmintona - Orneta 2018
30 km »

Letni obóz badmintona - Orneta 2018

Sunday 12:00 (19 August)
HOTEL PRUSKI, Orneta

Kolonie Letnie z SKS Wieliszew
21 km »

Kolonie Letnie z SKS Wieliszew

Monday 10:00 (02 July)
Olsztyn, Jezioro Kortowskie, Olsztyn

Gentleman Live 2018
24 km »

Gentleman Live 2018

Sunday 20:00 (08 July)
Reggae Festiwal Ostróda, Ostróda