Zakończenie sezonu paralotniowego 2017

Zakończenie sezonu paralotniowego 2017


When?

Start time: Saturday 17:00 (09 December)
End time: Sunday 10:00 (10 December)

About

Zapraszamy wszystkich członków BSP oraz sympatyków na imprezę zakończeniową sezonu, która w tym roku odbędzie się w schronisku PTTK na Magurce Wilkowickiej. Będzie to dobra okazja, żeby w luźnej atmosferze podsumować mijający rok i porozmawiać o planach na kolejny.

18:00 – 19:00 Wykład pt. „Zawisłem na choince – co dalej?” poprowadzi szef wyszkolenia grupy beskidzkiej GOPR

19:00 Podsumowanie Pucharu Skrzycznego i wręczenie nagród zwycięzcom

ok. 19:30 Ognisko – BSP funduje po jednym piwie na osobę z opłaconą składką oraz kiełbasę

Ważne informacje:

Noclegi – wszystkie osoby, które planują nocleg w schronisku prosimy o rezerwację miejsca najpóźniej do końca listopada. Dostępne są różne opcje, od pokoi dwuosobowych z łazienką po pokoje wieloosobowe w cenie 45-55 zł. Rezerwacji należy dokonać bezpośrednio w schronisku podając, że jest się uczestnikiem imprezy paralotniowej.

Wyjazd na Magurkę – do schroniska można zarówno dojść od Przełęczy Przegibek, gdzie jest parking (przyjemny spacerek ok. 30 minut), jak i od Wilkowic (parking znajduje się przy ul. Harcerskiej). Można będzie także wjechać własnym samochodem pod schronisko od Wilkowic, ale potrzebujemy zgłosić numery rejestracyjne do straży gminnej, aby otrzymać zgodę. Prześlijcie je nam najpóźniej do 27 listopada na maila BSP. Jeżeli będzie leżał śnieg, to jest obowiązek założenia łańcuchów.

Do zobaczenia na Magurce!